Вільна боротьба. Тампере (Фінляндія). Чемпіонат Європи. Українець Василь Федоришин став чемпіоном (вага до 60 кг). У фінальному поєдинку він переміг француза Дідьє Паїса.

Георгій Тівілов виграв для України другу медаль — срібну. У фіналі в категорії до 96 кг Тівілов поступився грузину Георгію Гогчелідзе.

Лижі. Єкатеринбург (Росія). Етап гран-прі «Спринт-тур». Українка Валентина Шевченко посіла третє місце в гірському спринті — 2.34.02. Перегони виграла росіянка Матвєєва — 2.28.53.

Вітрильний спорт. Іспанія. Чемпіонат Європи. У класі «49еr» українці Родіон Лука та Георгій Леончук стали бронзовими призерами. Першим став іспанський дует Ілкер Мартінес — Габі Фернандес. До речі, цей дует завоював «золото» і на Олімпіаді в Афінах. А континентальний чемпіонат виграв уже вдруге поспіль і втретє в кар’єрі.

Футбол. Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу. Перші матчі. 2 квітня.

«Фенербахче» (Туреччина) — «Челсі» (Англія). Стамбул. 2:1. «Шюкру Сарачоглу». 49 000 глядачів. Голи: Казім-Річардс, 65, Дейвід, 81 — Дейвід, 13 (автогол).

«Арсенал» (Англія) — «Ліверпуль» (Англія). 1:1. Лондон. «Ешбертон Гроув». 60 041 глядач. Голи: Адебайор, 23 — Куйт, 26.