Тернопіль

У військовому ліцеї виховуватимуть дітей заробітчан

На базі колишньої військової частини у місті Теребовля на Тернопільщині відкриють військовий ліцей. Про це домовилися голова облдержадміністрації Юрій Чижмарь і міністр оборони Юрій Єхануров. Колишнє майно військових передадуть у комунальну власність, а фінансуватимуть новий навчальний заклад з обласного бюджету. Оскільки багато мешканців області перебувають на заробітках за кордоном, а діти часто бездоглядні, ліцей з посиленою військово-спортивною підготовкою призначатиметься передусім для них. В області сильні патріотичні традиції, там діють ветеранські й козацькі організації, тож буде кому опікуватися молоддю.

Любов ЛЕВИЦЬКА.

Кам’янець-Подільський

Поклали вогонь «на лопатки»

Не дали вогню дощенту знищити сауну в Кам’янці-Подільському пожежники, якими керували Віталій Юрчик та Володимир Лисий. Їм на підмогу прибула пожежна команда факультету військової підготовки Подільського державного аграрно-технічного університету. Боротьба з вогнем тривала майже три години. Сауна розташована в житловому будинку. Де взявся «червоний півень», підкаже розслідування, яке триває.

Віра ШПИЛЬОВА.

Сімферополь

Ліквідовано нарколабораторію

У Сімферополі студент-третьокурсник хімічного факультету організував виробництво первінтину. Юнак купував в аптеці потрібні таблетки для отримання наркотичної речовини і продавав виготовлені суміші. У квартирі-лабораторії знайдено всі необхідні прекурсори й різні прилади, а в комп’ютері алхіміка була зібрана справжня енциклопедія про виготовлення й споживання наркотиків, які самодіяльний виробник вживав і сам.

Віктор ХОМЕНКО.