Турнірна хроніка

Легка атлетика. Спліт (Хорватія). Зимовий Кубок Європи з метань. Українці виграли три медалі. Золота — в Романа Авраменка, який переміг у змаганнях серед молоді в метанні спису з кращим власним результатом (78,72). Віктор Самолюк — третій в штовханні (17,76). Срібним призером серед молодих метальників диску став Іван Гришин (60 м).

Водні види. Ейндховен (Нідерланди). Чемпіонат Європи. Український дует Олена Федорова/Алевтина Корольова виграв бронзові медалі зі стрибків у воду з триметрового трампліна. Першими стали росіянки —Пахаліна/Поздянкова, другими — Фішер/Котціан (Німеччина).

Фехтування. Стокгольм (Швеція). Міжнародний турнір шпажистів. Українські спортовці вибороли дві олімпійські ліцензії на Ігри в Пекіні. Це представники Збройних сил України — майстри спорту прапорщик Богдан Нікішин та солдат служби за контрактом Віталій Медвєдєв.

Баскетбол. Столичний БК «Київ» не зумів пробитися до чвертьфіналу Кубка УЛЄБ. За сумою двох матчів кияни програли польському «Турову». Після поразки у першій грі із різницею в 12 очок у матчі-відповідь «Київ» переміг з рахунком 67:58. Однак цього не вистачило для загальної перемоги.

Хокей. Відкритий чемпіонат Росії. Вища ліга. Плей-оф. 1/8 фіналу. 18 березня. «Сокіл» (Київ) — «Казахмис» (Сатпаєв). 2:3. Рахунок серії став — 0:3. Кияни вибули зі змагань.

Теніс. Індіан-Велс (США). Турнір із призовим фондом в 2 100 000 доларів. 1/8 фіналу. Марія Шарапова (Росія) — Альона Бондаренко (Україна). 6:2, 5:7, 6:4.

Футбол. Першість країни. Перша ліга. 21-й тур. 18 березня. «Волинь» (Луцьк) — «Львів». 1:4. «Миколаїв» — «Сталь» (Дніпродзержинськ). 1:0. «Десна» (Чернігів) - «Енергетик» (Бурштин). 2:1. «ІгроСервіс» (Сімферополь) — «Геліос» (Харків). 2:0. ЦСКА (Київ) — «Олександрія». 1:0. «Дністер» (Овідіополь) — «Кримтеплиця» (Молодіжне). 1:0. «Севастополь» — «Оболонь» (Київ). 1:1. «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) — «Сталь» (Алчевськ). 1:2. «Фенікс-Іллічівець» (Калініно) — «Іллічівець». 1:2.

«Оболонь» — 43 очка, «Іллічівець» — 42, «Львів», «Динамо-2» (Київ) — по 38, «Волинь» — 35, «Десна», «Олександрія» — по 34, «Миколаїв» — 31, «Сталь» А - 29, «ІгроСервіс» — 28, «Севастополь», «Кримтеплиця», «Дністер» — по 26, «Геліос», «Дніпро» (Черкаси) — по 22, «Енергетик» — 18, «Прикарпаття» — 16, «Фенікс-Іллічівець» — 15, ЦСКА, «Сталь» Д — по 12.