Футбол. Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Матчі у відповідь. 5 березня.

«Реал» (Іспанія) — «Рома» (Італія). 1:2. Мадрид. «Сантьяго Бернабеу». 80 000 глядачів. Голи: Рауль, 75 — Таддеї, 73, Вучиніч, 90+2. Вилучено Пепе («Реал», 71). Перший матч — 1:2.

«Челсі» (Англія) — «Олімпіакос» (Греція). 3:0. Лондон. «Стемфорд Бридж». 37 721 глядач. Голи: Баллак, 5, Лампард, 25, С. Калу, 48. Перший матч —0:0.

«Порту» (Португалія) — «Шальке-04» (Німеччина). 1:0 (пенальті — 1:4). Порту. «Драгау». 45 316 глядачів. Гол: Лісандро, 86. Вилучено Фусіле («Порту», 82). Перший матч — 0:1.

Обігравши «Реал» на його полі, «Рома» вдруге поспіль вийшла до чвертьфіналу. Перемогу над «Реалом», котрий закінчував матч удесятьох, римлянам принесли два удари головою, виконані Теддеї та Мірко Вучинічем у другому таймі. Тепер уже точно тренерський стілець захитався під наставником мадридців Берндом Шустером — німецьким фахівцем, знайомим нам по роботі в донецькому «Шахтарі».

Воротар «Шальке-04» Мануель Нойєр став героєм поєдинку в Порту, блискуче відігравши 120 хвилин основного і додаткового часу, а потім ще й два післяматчеві пенальті відбив.

Підтвердив свій клас «Челсі», впевнено розібравшись з «Олімпіакосом». Лондонська команда вчетверте протягом п’яти останніх сезонів вийшла до чвертьфіналу найпрестижнішого клубного турніру на континенті. Андрія Шевченка цього разу не було навіть у заявці на матч.

Ще один чвертьфіналіст визначиться 11 березня в поєдинку «Інтер» (Італія) — «Ліверпуль» (Англія). Перша зустріч цих клубів завершилася перемогою ліверпульців — 2:0.