Футбол. Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Перші матчі. 19 лютого.

«Ліверпуль» (Англія) — «Інтер» (Італія). 2:0. Ліверпуль. «Енфілд». 41 999 глядачів. Голи: Кайт, 83, Джерард, 90.

«Олімпіакос» (Греція) — «Челсі» (Англія). 0:0. Пірей. «Георгіос Караїскакіс». 33 500.

«Рома» (Італія) — «Реал». 2:1. Рим. «Стадіо Олімпіко». 59 617. Голи: Д. Пісарро, 24, Мансіні, 58 — Рауль, 8.

«Шальке-04» (Німеччина) — «Порту» (Португалія). 1:0. Гельзенкірхен. «Ауфшальке Арена». 59 961. Гол: Кураньї, 4.

Три з чотирьох перших матчів плей-оф виграли господарі. «Ліверпуль» в останні десять хвилин дотиснув «Інтер», котрий з 29-ї хвилини грав у меншості після вилучення Матерацці. Важливу і досить сенсаційну перемогу над мадридським «Реалом» здобула «Рома». Ще в одній зустрічі «Шальке-04» на своєму полі з мінімальною перевагою переміг «Порту». Єдину нічию зафіксовано у грі «Олімпіакоса» та «Челсі». Лондонцям цього разу не допоміг їхній головний «козир» Дрогба.