Легка атлетика. Потсдам (Німеччина). Українець Денис Юрченко став переможцем міжнародного турніру зі стрибків із жердиною (5.70).

Карлсруе (Німеччина). Міжнародний турнір. Наша Тетяна Петлюк посіла друге місце на дистанції 800 метрів із результатом 1.59,76. Це її особистий рекорд.

Валенсія (Іспанія). Український стрибун у висоту Юрій Кримеренко посів друге місце на міжнародному турнірі, показавши результат 2.26.

Велоспорт. Італія. Перегони «Джіро провінції Реджіо Калабрія». Українець Юрій Метлушенко посів третє місце на першому етапі. Наш спортовець, виступаючи за команду «Amore & Vіta», зміг витримати високий темп. Після 183 кілометрів дистанції Юрій грамотно розподілив сили, залишився в лідерах і до останніх метрів вів боротьбу за перемогу. Але на самому фініші Метлушенко поступився італійцеві Габріелю Бальдуччі та аргентинцеві Максиміліану Річезе Аріелю. В цих змаганнях виступають також наші гонщики Сергій Гончар та Олександр Кравчук.

Дзюдо. Париж (Франція). Суперкубок світу. Понад 500 атлетів із 69 країн боролися за нагороди протягом двох днів з дев’ятої ранку й до пізнього вечора. А ще вони здобували рейтингові очки до Олімпійських ігор у Пекіні.

Паризький турнір — одне із найпопулярніших і найпрестижніших змагань у світовому дзюдо. Українську збірну на татамі універсального Палацу спорту «Берсі» представляли 18 спортовців. Єдину медаль серед них зміг здобути двадцятирічний киянин Георгій Зантарая. Він виборов «бронзу» у вагової категорії до 60 кг.

Хокей. Відкритий чемпіонат Росії. Вища ліга. Дивізіон «Захід». 12 лютого. «Бєлгород» — «Нєфтянік» (Альметьєвськ). 1:3. «Кристал» (Саратов) — «Капітан» (Ступіно). 3:6. «Дизель» (Пенза) — «Кристал» (Електросталь). 1:3. «Крилья Совєтов» (Москва) — «Рязань». 3:4 (от). «Газпром-ОГУ» (Оренбург) — «Хімік» (Воскресенськ). 1:5.

«Сокіл» (Київ) — «Нєфтянік» (Леніногорськ). 6:3 (3:1, 1:2, 2:0). Шайби: Пастух, 9, Дяченко, 15, Матвійчук, 16, Литвиненко, 28, 58, Зоткін, 53 — Мєрєскін, 7, 21, Сєлєзньов, 25.

«Дмитров» — 104 очка, «Дизель» — 99, «Хімік» — 95, «Нєфтянік» А — 94, «Сокіл» — 91, «Нєфтянік» Л — 84, «Бєлгород» — 80, «Крилья Совєтов» — 79, «Аріада» —72, «Титан» — 68, «Рязань» — 64, «Кристал» Е - 59, ЦСК ВПС — 56, «Кристал» С — 52, «Капітан» — 50, «Газпром-ОГУ» — 47.