Баскетбол. Кубок ULEB. Груповий етап. 9-й тур. БК «Київ» (Україна) — «Лукойл-Академія» (Болгарія). 85:84 (23:13, 18:27, 21:24, 23:20).

«Київ»: Дроздов — 20 очок, Маркоішвілі — 13, Джекс — 12, Джетер — 10, Маравич — 9 + 4 підбирання + 4 передачі, Стек — 9 + 4 підбирання, Девіс — 5 + 5 підбирань, Крстич — 3 + 5 передач, Фейсон — 2, Кравцов — 2.

«Лукойл»: Дін — 30 + 5 підбирань, Антич — 20 + 12 підбирань, О’Беннон — 8, Стойков — 7, Банєв — 6, Стефанов — 6, Костов — 5, Чанак — 2 + 4 підбирання.

Кияни — лідери групи Н, котрі ще в попередньому турі забезпечили собі місце в наступному раунді змагань, мали солідну мотивацію в поєдинку передостаннього туру з софійським клубом. Річ у тім, що єдиної поразки на цьому етапі турніру український колектив зазнав саме від «Академії». Зрозуміло, що вдома «вовки» прагнули реваншу. І здійснили задумане.

Однак, щоб поквитатися з кривдниками, киянам довелося докласти титанічних зусиль. Суперник виявився непоступливий. Не даремно фахівці вважають напад софійців найсильнішим у групі Н. Як кажуть у таких випадках, коса найшла на камінь. Після першої чверті здавалося, що господарі здобудуть легкий успіх. Але впродовж наступних двох чвертей домінували гості. Напруження тривало до останньої секунди зустрічі. У підсумку наші гравці таки змогли домогтися мінімальної переваги, здобувши вольову перемогу.

Груповий раунд БК «Київ» завершить матчем у німецькому місті Квакенбрюк проти місцевого клубу «Артланд Дрегонз».

А от маріупольський «Азовмаш», який виступає в групі D, удома зазнав поразки від іспанської «Памеси» —73:74 (16:20, 18:29, 12:10, 27:15). Як і кияни, поєдинок останнього туру маріупольці проведуть у Німеччині, проти клубу «Скайлайнерс». Щоб вийти з групи, нашим обов’язково треба вигравати.

На знімку: момент зустрічі «Києва» з «Лукойлом».