Водне поло. Мінськ (Білорусь). Міжнародний турнір національних збірних. Перше місце посіли господарі. Українська команда (тренери — Вадим Скуратов і Вадим Кебало) фінішувала другою. На шляху до срібла вона перемогла збірні Росії — 12:7 і Казахстану — 8:7. І лише у фіналі поступилася білорусам — 6:10.

Ці змагання стали доброю перевіркою готовності нашої команди до чемпіонату Європи, шо відбудеться на початку січня в Монпельє (Франція). Суперники українців там — команди Німеччини, Словаччини та Франції.

Легка атлетика. Брюссель (Бельгія). XV міжнародний крос. Наш Сергій Лебідь прийшов другим на фініш дистанції 10500 метрів після кенійця Поля Коечі (обидва спортсмени показали час 30.31 хв). На дистанції 6000 метрів у жінок українка Тетяна Головченко стала другою із результатом 19.41. Перша — бельгійка Веерлей Дайагре.

Хокей. Бровари (Київська область). Відкритий чемпіонат Росії. Вища ліга. «Сокіл» (Київ) — «Кристал» (Саратов). 3:1 (0:0, 1:0, 2:1). Шайби: Срюбко, 27, Пастух, 42, Доніка, 52 — Семьонов, 42.

«Бєлгород» — «Дизель» (Пенза). 6:4. ЦСК ВПС (Самара) — «Титан» (Клин). 2:3 (б). «Аріада-Акпарс» (Волзьк) — «Дмитров». 1:7. «Нєфтянік» (Альмєтьєвськ) — «Кристал» (Електросталь). 6:1. «Нєфтянік» (Леніногорськ). — «Капітан» (Ступіно). 4:3 (от).

Футбол. Москва (Росія). У конференц-залі «Останкіно» відбулася прес-конференція, присвячена майбутньому Кубку Першого каналу, що відбудеться в Ізраїлі вже втретє. Цього разу — з 23 по 31 січня, а призовий фонд турніру становитиме два мільйони доларів США (один мільйон дістанеться переможцеві, 500 тисяч — фіналістові, ще 500 тисяч розділять між іншими клубами).

Нагадаємо, що участь у турнірі візьмуть шість команд. Група А: ЦСКА (Москва), «Шахтар» (Донецьк), «Бейтар» (Єрусалим). Група В: «Спартак» (Москва), «Динамо» (Київ), «Црвена Звєзда» (Белград).

* * *

Стали відомі суперники київського «Динамо» у товариських матчах під час тренувального збору в Марбельє (Іспанія): 10 лютого — «Зеніт» (Росія, Санкт-Петербург); 14 лютого — ГКС (Польща, Бєлхатув); 18 лютого — «Гетеборг» (Швеція); 21 лютого — ЦСКА (Росія, Москва).