Художня гімнастика. Баку (Азербайджан). Чемпіонат Європи.
Багатоборство. 1. Кудрявцева (Росія) — 73.499; 2. Станюта (Білорусь) — 72.416; 3. Ганна Різатдінова (Україна) — 71.649.
Легка атлетика. Нью-Йорк (США). Етап «Діамантової ліги». Змагання у блискучому стилі виграв Богдан Бондаренко. Він з першої спроби подолав планку на висоті 2,42 м (повторення рекорду Європи і новий рекорд України).
Наш Андрій Проценко з результатом 2,35 м посів третє місце.
***
Уельва (Іспанія). Турнір 10th Meetіng Іberoamerіcano de Atletіsmo став досить успішним для українців. Ірина Новожилова перемогла в секторі для метання молота (70,08). Анна Рижикова фінішувала другою на дистанції 400 метрів з бар’єрами (55,22).
***
Москва (Росія). Змагання Moscow Challenge. Українка Ольга Земляк виграла на дистанції 400 метрів (51,69).
Хокей. НХЛ. Клуб «Лос-Анджелес Кінгз» вдруге за останні три роки став володарем Кубка Стенлі.
Каліфорнійський колектив здобув впевнену перемогу над «Нью-Йорк Рейнджерс» у фінальній серії (4:1), вигравши у п’ятому матчі з рахунком 3:2 ОТ (1:0, 0:2, 1:0, 1:0).
Бокс. Бруклін (США). Чемпіон WBO в першій напівсередній вазі росіянин Руслан Проводніков поступився американцеві Крісу Алгієрі в титульному бою. Судді присудили перемогу Алгієрі і пояс WBO розділеним рішенням: 114:112, 114:112, 109:117.
Баскетбол. Кваліфікація ЧЄ-2015. Жінки. 15 червня. Німеччина — Україна 72:81 (16:23, 17:20, 21:18, 18:20).

Наступний матч українки зіграють сьогодні з Німеччиною.