Отримали групу не з легких

Футбол. У місті Дурбан (ПАР) відбулося жеребкування групового етапу кваліфікації до футбольного чемпіонату світу 2010 року, фінальний турнір якого відбудеться у Південно-Африканській Республіці. Це перший такий турнір на африканському континенті.

Група 1. Португалія, Швеція, Данія, Угорщина, Албанія, Мальта.

Група 2. Греція, Ізраїль, Швейцарія, Молдова, Латвія, Люксембург.

Група 3. Чехія, Польща, Північна Ірландія, Словаччина, Словенія, Сан-Маріно.

Група 4. Німеччина, Росія, Фінляндія, Уельс, Азербайджан, Ліхтенштейн.

Група 5. Іспанія, Туреччина, Бельгія, Боснія і Герцеговина, Вірменія, Естонія.

Група 6. Хорватія, Англія, Україна, Білорусь, Казахстан, Андорра.

Група 7. Франція, Румунія, Сербія, Литва, Австрія, Фарери.

Група 8. Італія, Болгарія, Ірландія, Кіпр, Грузія, Чорногорія.

Група 9. Нідерланди, Шотландія, Норвегія, Македонія, Ісландія.

Відбірний цикл до світового чемпіонату стартує наступнрї осені.

Турнірна хроніка

Гандбол. Київ. ХІІ міжнародний турнір «Кубок Турчина». Палац спорту. 23-25 листопада. Збірна України виграла у гандболісток Австрії — 32:20, Аргентини — 26:16 і Японії — 39:28. Отже, команда Леоніда Ратнера стала переможцем турніру. Друге місце посіли японки, третє — збірна Австрії, четверте — гандболістки Аргентини. Усі ці колективи братимуть участь у цьогорічному чемпіонаті світу, який 2-16 грудня відбуватиметься у Франції. На першому етапі збірна України змагатиметься з гандболістками Німеччини, Кореї та Парагваю. У Франції, окрім медалей, розігруватимуть також ліцензії на Олімпійські ігри-2008.

Баскетбол. Чемпіонат країни. Суперліга. Чоловіки. 8-й тур. 23 листопада. «Миколаїв» — «Київ». 68:86. «Дніпро» (Дніпропетровськ) — «Черкаські мавпи». 60:78. «Азовмаш» (Маріуполь) — «Сумихімпром». 94:74. 24 листопада. «Хімік» (Южний) — «Кривбасбаскет-Люкс» (Кривий Ріг). 72:66. «Одеса» — БК-93 «Пульсар» (Рівне). 101:72. 25 листопада. «Будівельник» (Київ) — «Політехніка-Галичина» (Львів). 66:103. «Азовмаш» і БК «Київ» очолюють турнірну таблицю, здобувши перемоги у восьми матчах.

Хокей. Відкритий чемпіонат Росії. Вища ліга. 24—25 листопада. «Сокіл» (Київ) — «Крилья Совєтов» (Москва). 1:6, 7:1. «Бєлгород» — «Газпром-ОГУ» (Оренбург). 3:0, 6:5. ЦСК ВПС (Самара) — «Кристал» (Саратов). 3:2 (вк). 0:2. «Аріада-Акпарс» (Волзьк) — «Дизель» (Пенза). 0:6, 1:3. «Нєфтянік» (Альмєтьєвськ) — «Дмитров». 1:2, 2:0. «Нєфтянік» (Леніногорськ) — «Титан» (Клин). 3:1, 5:1. «Хімік» (Воскресенськ) — «Кристал» (Електросталь). 4:5 (вк). «Рязань» — «Капітан» (Ступіно). 5:8, 5:3.

«Дизель» — 64 очки, «Дмитров» — 63, «Нєфтянік» А —53, «Нєфтянік» Л — 52, «Крилья Совєтов» — 48, «Хімік» — 47, «Сокіл» — 45...