Футбол. Ліга чемпіонів. Груповий етап. Третій тур. 23 жовтня.
Група Е.
«Штутгарт» (Німеччина) — «Ліон» (Франція). 0:2. «Рейнджерс» (Шотландія) — «Барселона» (Іспанія). 0:0. «Барселона», «Рейнджерс» — по 7 очок, «Ліон» —3, «Штутгарт» — 0.Група F.
«Рома» (Італія) — «Спортінг» (Португалія). 2:1 (Жуан, 15, Вучиніч, 70 — Лієдсон, 18).«
Динамо» (Україна, Київ) — «Манчестер Юнайтед» (Англія). 2:4. Голи: Фердінанд, 11, Руні, 18, Рінкон, 34, Роналду, 41, 68 (п), Бангура, 78.«
Динамо»: Шовковський, Діакате, Гавранчич, Несмачний, Гіоане (Белькевич, 46), Юссуф, Корреа (Ротань, 83), Рінкон, Гусєв, Шацьких (Мілевський, 46), Бангура. Тренер — Йожеф Сабо.«
Манчестер Юнайтед»: Ван дер Саар (Кущак, 80), Евра, Фердінанд, Браун, Роналду, Андерсон, Руні, Гіггз (Сімпсон, 80), Відич, О’Ші, Тевес (Нані, 73). Тренер — Алекс Фергюсон.Попереджено: Діакате, 31.
Арбітр — Віктор Кашшаї (Угорщина).
Київ. НСК
«Олімпійський». 42 500 глядачів. 9 градусів.В Н П М О
1.
«МЮ» 3 0 0 6—2 92. «
Рома» 2 0 1 4—2 63. «
Спортинг» 1 0 2 3—4 34. «
Динамо» 0 0 3 3—8 0Група G. ЦСКА (Росія) —
«Інтер» (Італія). 1:2. ПСВ (Нідерланди) — «Фенербахче» (Туреччина). 0:0. «Інтер» — 6, «Фенербахче» — 5, ПСВ — 4, ЦСКА — 1.Група H.
«Севілья» (Іспанія) — «Стяуа» (Румунія). 2:1. «Арсенал» (Англія) — «Славія» (Чехія). 7:0. «Арсенал» — 9, «Севілья» — 6, «Славія» — 3, «Стяуа» — 0.Які слова і аргументи знайти, щоб прокоментувати події київського матчу? Можна висловитися коротко: потужний
«Манчестер Юнайтед» — один із найсильніших клубів світу (а що найбагатший — це абсолютно точно) — не по зубах нинішньому київському «Динамо».А як було раніше, за часів Лобановського, коли динамівцям протистояли суперники такого великого калібру? Ну, по-перше, за киян грали чудові виконавці, об’єднані спільною ідеєю і здатні вести ефективні командні дії. По-друге, вони мали належну функціональну підготовку. І тому могли дозволити собі пресингувати (принаймні на власному полі) упродовж майже всієї зустрічі.
Сьогодні про таке можна лише мріяти. Хоча в окремих епізодах зустрічі проти
«МЮ» динамівці, здавалося, ловили кураж і у них дещо виходило. Та це оманливе враження. Оті спалахи активності з певними загрозами відбувалися лише тому, що киянам робити це дозволяв суперник, а не вони нав’язували йому свою волю і умови.Не заперечую,
«Динамо» забило два ефектних м’ячі. Але скільки моментів не реалізували гості, котрі й без того чотири рази влучили. Причому епізод, коли забив Руні, був надто принизливим для нас. Помилилися оборонці (а робили вони це регулярно), Шовковський не вискочив на перехоплення, і англієць, котрому ніхто не заважав, мов у хокеї з «п’ятачка», легко перевів м’яча у динамівські ворота.Багато хто обурюється призначенням одинадцятиметрового у ворота господарів. Мовляв, епізод стався не в карному майданчику. А м’яч узагалі випадково влучив у руку Гавранчича. Гаразд, не били б гості той пенальті, то хіба це вплинуло б на підсумковий результат? Гадаю, аж ніяк.
Такий песимізм, повірте, — не вияв емоцій, а просто реальна оцінка ситуації. А вона, на жаль, поки що досить складна для улюбленого мільйонами клубу. У його керівництва, немає сумнівів, про все це болить голова не менше, ніж у вболівальників. І вирулити із кризового становища за наявних ресурсів справа надто складна.
Після зустрічі тренер
«Динамо» Йожеф Сабо визнав закономірність перемоги англійців.— Сьогодні заслужено перемогла сильніша команда. На рівних із
«МЮ» наш колектив поки що грати не може. Була велика кількість помилок, особливо в першому таймі. Хочу сказати, що коли у наш бік призначали кутові чи штрафні удари, то це для нас було гірше, ніж навіть пенальті...Наставник
«МЮ» Алекс Фергюсон зазначив, що його команда у першому таймі мала забивати більше:— Якщо порівняти матчі киян із
«Ромою» та «Спортінгом», то вони проти нас зіграли краще. Хоча в першому таймі ми мали помітну перевагу. А в другому «Динамо» намагалося зіграти у свій футбол. Ми мали вирішувати своє завдання ще в перші 45 хвилин і повинні були забивати більше, ніж тричі.... А що, спитаєте, буде за два тижні в Манчестері, коли команди зустрінуться знову? Мало хто наважиться робити прогнози. Тож, як то кажуть, поживемо — побачимо...
На знімку: у боротьбі за м’яч Тіберіу Гіоане і Карлос Тевес.
Фото Андрія НЕСТЕРЕНКА.
Футбол. Сьомий чемпіонат серед команд вищих навчальних закладів. 6-й тур. Інформаційну підтримку змаганням надає
«Голос України».Група А.
«Спартак» (Ужгород) — «Факел-ІФТУНГ» (Івано-Франківськ). 1:5. «Факел-2» (Івано-Франківськ) — «Сокіл-Скляр» (Бережани). 1:3. «Аркс-Легкпром» (Київ) — «Універстет» (Чернівці). 1:2. «Буревісник» (Тернопіль) — «МЕГУ-Штурм». 1:1.«
Університет» — 15 очок, «Факел-ІФНТУНГ», «МЕГУ-Штурм» — по 13, «Буревісник» — 10, «Сокіл-Скляр» —8, «Аркс-Легкпром» — 4, «Спартак» — 3, «Факел-2» — 0.Група Б.
«Рятівник» (Черкаси) — НАДПСУ (Ірпінь). 1:0. «Зооветеринарна академія» (Харків) — «Антарес» (Київ). 4:1. «ГУЗІДМУ-Спартак» (Запоріжжя) — «Меркурій» (Київ). 0:0. МАУП (Київ) — «Юнга-Морська академія» (Одеса). 4:1.«
Рятівник» — 13, МАУП — 12, «ГУЗІГМУ-Спартак» — 11, «Зооветеринарна академія» — 9, НАДПСУ — 6, «Юнга-Морська академія» — 5, «Антарес» — 4, «Меркурій» — 2.Сторінку підготував Віктор БРАНИЦЬКИЙ.