Фехтування. Санкт-Петербург (Росія). Чемпіонат світу. Срібним призером у командних змаганнях шаблісток стала збірна України. У фіналі українки з рахунком 32:45 програли команді Франції.

Самбо. Росія. П’ятий етап Кубка світу. Змагання відбувалися в рамках турніру на призи Асланбека Аслаханова. Українські спортовки здобули три медалі. Золоту виграла Наталія Смаль (вага до 80 кг). У вазі до 52 кг Ірина Ремицька виграла срібну нагороду, Ольга Панчук стала бронзовим призером у категорії до 60 кг.

Кульова стрільба. Бангкок (Таїланд). Етап Кубка світу. Українець Артур Айвазян посів третє місце у стрільбі з гвинтівки на 50 метрів з трьох позицій (1264 очка).

Хокей. Відкритий чемпіонат Росії. Вища ліга. «Нафтовик» (Леніногорськ) — «Сокіл» (Київ). 1:5 (0:1, 0:2, 1:2). Шайби: Корольов, 42 — Савицький, 8, Цируль, 34, Дяченко, 39, Яковенко, 46, Благий, 50. «Нафтовик» — «Сокіл». 1:3 (1:2, 0:0, 0:1). Шайби: Мілєхін, 15 — Яковенко, 16, Гунько, 20, Литвиненко, 41.

Бокс. Нью-Йорк (США). «Медисон Сквер Гарден». 7 жовтня. Тимчасовий чемпіон WBC у надважкій вазі Семюел Пітер з Нігерії переміг за очками американця Джаміля Маклайна. Маклайн погодився на цей бій лише пару тижнів тому. Він замінив травмованого чемпіона WBC Олега Маскаєва (Росія). Однак на початку поєдинку він ледь не створив сенсацію, тричі відправивши в нокдаун «непробивного» Пітера. Суперники спокійно почали змагання. Однак у другому раунді точним ударом Маклайн відправив нігерійця в перший у його кар’єрі нокдаун. У наступному раунді Пітер спробував був реваншуватися, але пропустив правий аперкот, а потім правий прямий і знову опинився на підлозі. Потім Пітер ще раз побував у нокдауні, в третьому раунді. Та віддамо належне тимчасовому чемпіон WBC, котрий після такого потрясіння зміг відновитися і перехопити ініціативу. Маклайн почав утомлюватися, і бій набув тактичного характеру. Пітер був активніший, але не намагався нокаутувати суперника, і після закінчення дванадцятого раунду всі судді віддали йому перемогу з рахунками —113:112, 115:111 і 115:110.

Баскетбол. Чемпіонат України. Суперліга. Чоловіки. 1-й тур. «Пульсар» (Рівне) — «Азовмаш» (Маріуполь). 88:115. «Політехніка-Галичина» (Львів) — «Київ». 75:92. «Будівельник» (Київ) — «Хімік» (Южний). 67:88. «Черкаські мавпи» — «Одеса». 91:68. «Миколаїв» — «Сумихімпром». 85:77. «Кримбаскет-Люкс» — «Дніпро» (Дніпропетровськ). 59:62.