Футбол. Команда Андрія Шевченка — команда «зірок» італійської естради. 5:4. Голи: Бєланов, 5, 54, 60, Шевченко, 7, 76 — Бобан, 19, 37, 59, Симоне, 57.

За команду Андрія Шевченка грали: сам Андрій, Чанов, Михайлов, Лужний, Бубка, Олег Кузнецов, Дем’яненко, Буряк, Олександр Пономарьов, Вакарчук, Михайличенко, Володимир Кличко, Савік Шустер, Блохін, Ігор Суркіс, Андрій Медведєв, Бєланов, Белькевич, Баль. Тренер: Йожеф Сабо.

«Зірки» італійської естради (з «підставками»): Такконі, Гусін, Ващук, Ванезі, Джанні Моранді, Фабі, Марконе, Симоне, Бобан, Барбаросса, Ружери, Массаро. Тренер: Алессандро Джакобо.

Перед матчем Андрій Шевченко отримав банківський чек від Джанні Моранді на суму 50 тисяч євро, які підуть до благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього».

Сам матч проходив за форматом два тайми по 40 хвилин. Перший друзі Шевченка почали жваво і забили два м’ячі. Обидва рази відзначилися володарі «Золотого м’яча» — Ігор Бєланов та Андрій Шевченко. Але у складі гостей був блискучий Звонімір Бобан — у минулому гравець «Мілана» і збірної Хорватії, який оформив дубль.

Другий тайм ознаменувався двома хет-триками в обох командах: у збірної італійської естради втретє відзначився Бобан, в опонентів ще одного м’яча поклав Бєланов. Вирішальний гол — на рахунку головного «винуватця» заходу Андрія Шевченка. Але підсумковий результат цього вечора хвилював найменше. Після матчу відбувся чудовий концерт.

На знімку: Джанні Моранді та Андрій Шевченко.