Веслування на байдарках і каное. Дуйсбург (Німеччина). Чемпіонат світу. Останнього дня змагань українець Юрій Чебан виграв золоту медаль на дистанції 200 метрів на каное.

Універсіада. Бангкок (Таїланд). На Всесвітніх студентських іграх українські спортовці виграли ще купу медалей. Переможцями стали Сергій Демидюк (біг на 110 метрів з бар’єрами), жіноча збірна зі стрільби з пістолета на 10 метрів, Валерій Димо (плавання —100 метрів брасом), Яна Клочкова (плавання — 400 метрів комплексом), Ольга Щербатих (гімнастика, опорний стрибок), Дарина Згоба (гімнастика, бруси), Олександр Воробйов (гімнастика, кільця), Андрій Ісаєв (гімнастика, опорний стрибок), Яна Шемякіна (шпага).

Срібні нагороди вибороли: Іван Рибовалов (стрільба з пістолета на 50 метрів), Олена Костевич (стрільба з пістолета на 10 метрів), Сергій Фесенко (плавання —800 метрів вільним стилем), Яна Клочкова (плавання —200 метрів комплексом), Ольга Щербатих (спортивна гімнастика — абсолютна першість), Оксана Чабан (біг на 100 метрів), Тетяна Головко (біг на 1 500 метрів), Валентина Горпинич (біг на 3 000 метрів), Катерина Зубкова (плавання — 100 метрів на спині), Юрій Никандров (стрільба).

Бронзовими медалями нагороджені: чоловіча збірна України (спортивна гімнастика — командна першість), Євгенія Снігур (біг на 100 метрів з бар’єрами), Ганна Мельниченко (п’ятиборство), Олександр Нартов (стрибки у висоту), Максим Хворост (шпага), Максим Петров (рапіра), Владислав Пряшніков (стрільба), Сергій Бреус (плавання — 100 метрів батерфляєм).

Пляжний футбол. Київ. Чемпіонат України. Фінальний турнір. Переможцем стала столична команда «Нова ера». У вирішальному поєдинку київські футболісті переграли одеський «Марріон» — 4:3, здобувши третій титул в історії клубу (окрім них, на вищій щабель п’єдесталу ще двічі піднімався «Майндшер»). Третє місце завоював ще один київський колектив — «Плесо».

Баскетбол. І другий поєдинок додаткового кваліфікаційного турніру чоловічого Євро-2007 збірна України програла. Цього разу ізраїльтянам на їхньому майданчику — 73:81 (32:42). Завтра наша команда приймає збірну Данії, котра також очок ще не здобувала.