Третє влучення новобранця

Футбол. Черговий товариський матч зіграв віце-чемпіон України, котрий проводить тренувальний збір у Швейцарії. І цього разу відзначився новобранець гірників.

«Шахтар» (Україна, Донецьк) — «Грассхоппер» (Швейцарія, Цюріх). 1:0. Гол: Гладкий, 38.

Склад «Шахтаря»: (перший тайм) П’ятов, Гюбшман, Кучер, Левандовський, Рац, Вукич, Гай, Брандау, Ткаченко, Бредун, Гладкий; (другий тайм) Вірт, В. Шевчук, Чигринський, Дуляй, Фернандіньйо, Полянський, Бєлік, Маріка, Єзерський, Ощипко, Прийомов.

На знімку: нападник Олександр Гладкий, котрий у трьох товариських поєдинках донеччан забив три м’ячі.

Фото прес-служби ФК «Шахтар».

«Динамо» визначилося з суперниками

Стали відомі суперники чемпіона України на тренувальному зборі в Австрії. Сьогодні підопічні Анатолія Дем’яненка, розділившися на два склади, проведуть контрольні двобої з румунськими клубами «Пандурі» (одинадцяте місце у вищому дивізіоні за підсумками сезону 2006/2007) і «Васлау» (восьма позиція).

Останнього дня збору (8 липня) «Динамо» зіграє з грецьким ОФІ (сьоме місце в попередньому чемпіонаті Греції). Наступного ранку динамівці повернуться до Києва.