Біатлон. Раубичі (Білорусь). Першість світу серед юніорів. 20-річна Юлія Журавок виграла для України другу золоту медаль на цих змаганнях. Вона була першою в індивідуальних перегонах (12,5 км).
1. Юлія Журавок (Україна) — 37:54.1; 2. Кінга Міторай (Польща) —  + 0.2; 3. Галина Вишневська (Казахстан) — +30.1.
Як повідомлялося раніше, позавчора перше «золото» завоювала українка Анна Кривонос.
Хокей. Регулярний чемпіонат України. 18 лютого. ХК «Кременчук» — АТЕК (Київ). 5:1 (1:1, 3:0, 1:0).
Гандбол. Київ. Ліга чемпіонів. Чоловіки. Груповий етап. 18 лютого. Група D.
«Мотор» (Україна, Запоріжжя) — «Кельце» (Польща). 27:28 (19:10).
Звичайно, шкода, що, маючи після першого тайму перевагу в 9(!) м’ячів, запоріжці в підсумку поступилися.
Отакі неприємні метаморфози наставник «Мотора» Микола Степанець пояснив втомою підопічних.
Футбол. Контрольні матчі. «Чорноморець» (Україна, Одеса) — «Кайсар» (Казахстан). 3:1. Голи: Діденко, 7 (п), Мартиненко, 45, Васін; суперник забив на 58-й хвилині.
«Чорноморець» завершив підготовчий збір у Туреччині.
«Олімпік» (Україна, Донецьк) — «Заглембе» (Польща, Люблін). 2:1. Голи в переможців забивали: Міщенко (32), Ситник (35).