Сніданок
«спудея» — цигарки та пивоДев’ять з десяти підлітків регулярно вживають алкогольні напої.
Йдучи до альма-матер, щодня спостерігаю, як колеги
«по цеху» п’ють пиво під стінами університету. Першокурсники його не вважають за алкоголь.А Міністерство охорони здоров’я тим часом стверджує, що причини алкоголізму відчутно змінилися. Тепер ця хвороба виникає не так внаслідок зловживання міцними напоями, як від прихильності до
«слабоалкоголки»....
Нещодавно мій однокурсник-гульвіса добряче «заправився» цим питвом і в такому стані прийшов на лекції. Треба було бачити очі викладача, коли хлопця знудило...За даними Українського інституту соціальних досліджень, серед підлітків 13—15 років 37 відсотків перебували в непривабливому стані, а дівчат — 28 відсотків.
Багато однокурсників зізнаються, що спокуса випити виникає дедалі частіше.
Алкоголізм має всі шанси початися з пляшечки зілля, стверджують фахівці. Науковці з’ясували: бодай одну пляшку на тиждень вживає кожен другий підліток 14—16 років.
Підприємці створюють рекламу, особливий акцент в якій приділяють молоді, вигадуючи привабливі заклики типу
«Будь вільним». Цікаво, від чого? Від здорового глузду?Соціологи переконують: рекламний тандем
«молодь і пиво» варто роз’єднати. Коли на екрані молодь натхненно «чокається», зсуваючи докупи пляшки, — це не що інше, як соціально небезпечна, шкідлива пропаганда.Юлія МИХАЙЛЮК, першокурсниця.
Грали і танцювали
Університет
«Україна» — унікальний ВНЗ, що виконує гуманну місію.Він надає можливість отримати якісну вищу освіту всім бажаючим незалежно від стану здоров’я, соціального статусу та матеріального стану людини. В закладі навчаються 52 тисячі студентів, близько 10 відсотків з них — молодь з особливими потребами. Нещодавно тут змагалися сильні та спритні.
У Спартакіаді-2007 взяли участь спудеї Києва та 14 регіональних філій університету. Змагання проводили з армспорту, баскетболу, волейболу, настільного тенісу, плавання, легкої атлетики та шахів.