«Базель» (Швейцарія) — «Порту» (Португалія). 1:1. Голи: Гонсалес, 11, Даніло, 79 (п).
«Базель»: Вацлик, Джака, Сухі, Самуель, Сафарі, Фрай, Гонсалес (Калла, 25), Ельнені, Дзуффі, Гаші (Гамуді, 83), Штреллер (Емболо, 63). Тренер — Пауло Соуза.
«Порту»: Фабіано, Даніло, Майкон, Маркано, Алекс Сандро, Еррера, Каземіро, Олівер Торрес (Рубен Невеш, 68), Тельо (Кінтеро, 81), Мартінес, Браїмі (Куарежма, 61). Тренер — Гуан Лопетегі.
Рефері — Марк Клаттенбург (Англія).
Базель. Стадіон «Якоб-Парк». 34 464 глядачі. 0 градусів.
У цьому протистоянні складно виділити очевидного фаворита. Вихід до чвертьфіналу бачився цілком реальним для обох команд. Тому підсумок першого матчу міг дуже багато чого прояснити в цій парі. Гості з перших хвилин стали діяти «першим номером», а швейцарці зробили ставки на контратаки. Команди діяли обережно, а от боротьби було достатньо. У підсумку рефері протягом матчу показав дев’ять жовтих карток, а от очікуваного видалення не трапилося.
Уже перша атака «Базеля» стала гольовою. Гонсалес ціною травми вразив ворота гостей. Цей неприємний епізод не знітив футболістів «Порту». Вони продовжували тиснути на чужі ворота. Але оборона швейцарців, загалом, справлялася.
Після перерви гості ще додали у швидкості, й одразу оборона «Базеля» почала помилятися. Зрештою, «дракони» таки домоглися свого. Клаттенбург призначив пенальті за гру рукою Самуеля у своєму карному майданчику, і Даніло блискуче його реалізував.
Команда Гуана Лопетегі добилася цілком комфортної для себе результативної нічиєї, хоча могла розраховувати й на більше. «Порту» перед домашнім поєдинком бачиться очевидним фаворитом у цій парі. А от «Базелю», щоб спростувати таке твердження, в Португалії треба зіграти сміливіше.