Важка атлетика. Страсбург (Франція). Чемпіонат Європи. У категорії понад 75 кг переконливу перемогу здобула 21-річна українка Ольга Коробка (на знімку). У сумі вона підняла 293 кг (133 кг у ривку, 160 — у поштовху) і на 37 кг випередила срібну призерку Катерину Шкуратову з Білорусі.

У ривку наша Оля побила рекорд Європи, котрий протримався майже сім років. (На Олімпійських іграх 2000 року в Сіднеї Агата Вробель з Польщі взяла в ривку вагу 132 кг.) Тепер їй належать обидва європейські рекорди, і у ривку (133 кг), і в поштовху (164 кг). Чемпіонкою Європи Ольга Коробка стала удруге поспіль.

Вільна боротьба. Софія (Болгарія). Чемпіонат Європи серед чоловіків. Українці виграли три медалі. Чемпіоном континенту у вазі до 66 кг став Василь Федоришин.