Легка атлетика. Лінц (Австрія). На традиційному вже марафонському турнірі 32-літній українець Олександр Кузин здобув перемогу. Захоплення викликав результат, показаний українцем, — 2 години 7 хвилин і 33 секунди. Це лише на 18 секунд нижче від національного рекорду України і другий час сезону у світі. Швидше за нашого марафонця в Парижі пробіг Мубарак Гассан Шамі з Катару (2.07,19).

Другий рік поспіль на марафоні в Лінці третє місце посідає українець Вячеслав Приходько, котрий мешкає і тренується в Австрії. Разом з дуетом українців на пєдестал пошани піднявся кенієць Іток Бенжамін, котрий програв Кузину 4,5 хвилини.

Двічі «золота» Ольга

Фехтування. Белек (Туреччина). Чемпіонат світу серед кадетів і юніорів. Збірна українських шаблісток виграла золоту медаль. Ольга Харлан, Галина Пундик, Олена Хомрова та Ніна Козлова перемагали суперниць із Азербайджану (45:21), Кореї (45:32), Польщі (45:33). У фіналі зустрілися збірні України та Росії. Наша команда впевнено перемогла — 45:32. До речі, Ольга Харлан виборола свою третю нагороду. В активі капітана нашої шабельної команди два «золота» і «бронза».

Готуючись до євроіспитів

Спортивна гімнастика. Марибор (Словенія). Міжнародний турнір «Меморіал Саламунова» (у програмі Кубка світу) категорії В. На змаганнях у вільних вправах з оцінкою 15,025 переміг наш Євген Богоносюк.

Турнір у Мариборі став одним з етапів підготовки наших гімнастів до чемпіонату Європи, що наприкінці квітня пройде в Амстердамі.

Лише результати

Футбол. Першість країни. Перша ліга. 27-й тур. 16 квітня. «Динамо-2» (Київ) — «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка). 4:5. «Львів» — «Оболонь» (Київ). 0:1. «Поділля» (Хмельницький) — «Закарпаття» (Ужгород). 1:3. «Сталь» (Дніпродзержинськ) — «Волинь» (Луцьк). 0:0. «Кримтеплиця» (Молодіжне) — «Дніпро» (Черкаси). 3:0. «Спартак» (Івано-Франківськ) — «Миколаїв». 0:0. «Геліос» (Харків) — «Десна» (Чернігів). 3:1. «Енергетик» (Бурштин) — «Борисфен» (Бориспіль). +:-. ЦСКА (Київ) — «Олександрія». 1:0.

«Закарпаття» — 60 очок, «Нафтовик-Укрнафта» — 56, «Оболонь» — 51, «Кримтеплиця» — 47, «Енергетик» —45, «Олександрія», «Динамо-2» — по 42, «Геліос» —41, «Сталь», «Волинь» — по 37, «Ігро-Сервіс» (Сімферополь) — 35, «Десна» — 30, «Миколаїв» — 29, «Львів» — 28, ЦСКА — 27, «Дніпро» — 26, «Спартак» —24, «Поділля» — 21, «Борисфен» — 1.