Баскетбол. Жирона (Іспанія). Кубок Європи ФІБА. «Фінал чотирьох». Півфінали. «Азовмаш» (Україна, Маріуполь) — «Віртус Болонья» (Італія). 74:73 (29:14, 21:21, 8:17, 16:21). «Жирона» (Іспанія) — «Естудіантес» (Іспанія, Мадрид). 89:58 (26:14, 15:16, 22:12, 26:16).

Матч за третє місце. «Віртус» — «Естудіантес». 80:62 (27:20, 20:17, 16:8, 17:17).

Фінал. «Жирона» — «Азовмаш». 79:72 (17:15, 23:21, 19:10, 20:17).

На шляху до фіналу маріупольці, продемонструвавши високий клас, у гострому поєдинку здолали дуже сильну італійську команду. І вирішальний матч за Кубок Європи ФІБА став яскравим і бойовим завершенням сезону 2006/2007. «Жирона» та «Азовмаш» зіграли у відмінний баскетбол.

Про силу іспанського клубу багато говорили протягом сезону. Називали його фаворитом «Фіналу чотирьох», головним претендентом на перемогу. Хоча у фіналі «Жирона» була не такою грізною, як її малювали.

У першій половині гри жодна із команд не могла домогтися відчутної переваги в рахунку. У третій чверті господарям удалося відірватися на девять очок. Але наші змогли істотно скоротити відставання (53:55).

Перебуваючи весь час у ролі наздоганяючого, «Азовмаш» за чотири хвилини до кінця гри зрівняв рахунок (67:67). Проте іспанська команда, відчувши загрозу, видала відповідну серію — 8:0. Маріупольці намагалися врятувати зустріч кидками здалеку, але із чотирьох триочкових «пострілів» точним лише раз був Байрамович.

Із 72 очок нашої команди 58 на рахунку квартету Ель-Амін (16), Байрамович (15), Ліаделіс (15), Гульяш (12). Кенан Байрамович до 15 очок додав 8 підбирань. А от Сергій Ліщук був не на висоті. Він не здобув жодного очка із гри (чотири його влучення зі штрафних).

Отож «Азовмаш», хоч і програв, але, безперечно, може занести матч проти «Жирони» до свого активу. Друге місце в такому турнірі велике досягнення. З чим ми й вітаємо азовців та їхнього наставника Рімаса Гірскіса!

На знімку: момент фінального поєдинку атакує Ель-Амін.