Хокей. Кубок України. Попередній етап. Група А. «Сокіл» (Київ) — «Донбас» (Донецьк). 18:2. АТЕК (Київ) — «Донбас». 10:3. «Сокіл» — АТЕК. 9:1. «Сокіл» — 6 очок, АТЕК — 3, «Донбас» — 0. Група В. «Беркут» (Бровари) ХК «Львів». 22:5. «Компаньйон» (Київ) ХК «Львів». 14:1. «Беркут» — «Компаньйон». 4:3 (Б). «Беркут» — 5, «Компаньйон» — 4, ХК «Львів» — 0. Фінал. Бровари. Спортивний комплекс «Термінал». «Сокіл» — «Беркут». 7:3.

Футбол. Провінція Удіне в Італії приймає елітний раунд чемпіонату Європи 2007 серед 17-річних. У цих змаганнях участь бере юнацька збірна України під керівництвом Юрія Калитвинцева. На старті наша команда перемогла збірну Словаччини — 2:0. Дубль на свій рахунок записав капітан команди Кирило Петров з київського «Динамо». Матч іншої пари нашої групи закінчився перемогою збірної Італії над Чехією — 2:1.

***

Відбулося засідання апеляційного комітету ФФУ, на якому розглядали апеляцію ФК «Карпати» на рішення КДК ФФУ про скасування ухвали бюро ПФЛ про перенесення матчу 19-го туру проти «Металіста» через хворобу десяти футболістів львівського клубу. Апеляційний комітет постановив визнати чинним рішення КДК ФФУ. А це означає, що скаргу львівян не задовольнили. Ситуацію з незіграним матчем «Карпати» — «Металіст» розглянуть на засіданні бюро ПФЛ. Є два варіанти: або «Карпатам» зарахують технічну поразку у звязку з невиходом на поле, або матч зіграють пізніше.

Спортивна гімнастика. Шостий міжнародний турнір на Кубок олімпійської чемпіонки Стелли Захарової відбудеться у столичному Палаці спорту 31 березня — 1 квітня. За традицією турнір буде представницьким. До Києва завітають гімнасти таких держав, як Росія, Китай, Японія, Австралія, Ізраїль, Канада, Словаччина, Білорусь, Азербайджан, Італія, Німеччина, Іспанія, Великобританія, Угорщина, Казахстан, Катар. Вийдуть на поміст, зрозуміло, також гімнасти України.

Змагання проходитимуть за звичною програмою серед сеньйорів і юніорів у командній та абсолютній першостях. А ще фінали в окремих видах багатоборства. Крім того, головний організатор змагань Стелла Захарова  обіцяє глядачам барвисті церемонії відкриття й закриття турніру.

Учора в розважальному комплексі «Гранд Плаза» відбулася прес-конференція, участь в якій вляли олімпійська чемпіонка Стелла Захарова, заслужена артистка України Тетяна Пєскарьова.

Лижі. Фалун (Швеція). На завершальному етапі Кубка світу в сезоні 2006/2007 наша Валентина Шевченко посіла одинадцяте місце в 15-кілометровому пюрсьюіті.

У загальному заліку Кубка світу українка набрала 479 очок і здобула високе девяте місце. Двічі в цьому сезоні Шевченко фінішувала у призерах. Валентина була другою в німецькому Оберсдорфі і третьою в індивідуальних перегонах в естонському Отепяя.

Вільна боротьба. Красноярськ (Росія). Фінал Кубка світу. Збірна України посіла останнє, шосте місце. Наші спортовці по черзі поступилися суперникам із Грузії, Росії і США. А переможцями стали росіяни, котрі у фіналі перемогли збірну Ірану (5:2).