Дзюдо. Париж (Франція). Суперкубок світу. Тріумфально виступила киянка Марина Щепа. В незвичній для себе категорії до 78 кг українська дзюдоїстка здобула п’ять чистих перемог і виграла ці найпрестижніші змагання.

Вихованка Олександра Нагибіна в попередніх двобоях не залишила жодних шансів чемпіонці Африки 2006 року Худе Мілед із Тунісу та Джеральдин Ментоупу (Франція), у чвертьфіналі була декласована діюча на той час чемпіонка Європи Віра Москалюк із Росії, у півфіналі наша Марина легко здолала чемпіонку світу—2005 Юрисель Лаборд (Куба). А у фіналі кидками на «юко» і «іппон» Щепа перемогла господарку змагань Стефані Поссамаї.

До речі, Марина Щепа четвертий рік поспіль піднімається на п’єдестал пошани Суперкубка світу. Вона володіла «сріблом» (2004 рік) і двічі «бронзою» (2005, 2006). І от «золотий» фініш. Це другий такий успіх українських майстрів дзюдо за всю історію паризьких турнірів. 1994 року переможцем у категорії до 86 кг був киянин Руслан Машуренко.

Фехтування. Рим (Італія). Етап Кубка світу серед шпажисток «Меморіал Гіуліо Гаудіні». Переможницею стала 27-річна українка Ольга Партала.

Колишня харків’янка, а нині киянка Ольга Партала протягом усього турніру здобувала бойові перемоги. Наша спортовка з рахунком 15:14 узяла гору над Тіффані Герудет (Швейцарія), 5:4 — над Хайян Ву (Китай), 9:8 — над Данутою Дмовською (Польща). У півфіналі з рахунком 15:12 Ольга перемогла француженку Кіралі Піко, а у фіналі з рахунком 15:11 здолала бронзового призера торішнього чемпіонату світу Емесе Сас із Угорщини.

За підсумками турніру було вручено нагороди в різних номінаціях. Ольга Партала одержала від організаторів турніру приз «Спектакль шпаги» — як найграціозніша у фехтуванні й веденні двобоїв. Перемога в Римі дала Ользі можливість переміститися у світовому рейтингу з 85-го місця до третього десятку найкращих.

У командних змаганнях збірна України посіла третє місце. У поєдинку за «бронзу» наші шпажистки перемогли команду Росії — 45:34. У півфіналі українські дівчата лише очком поступилися китаянкам (34:35). У підсумку китайські спортовки посіли перше місце, перемігши у фіналі суперниць із Франції.

Санний спорт. Вінтерберг (Німеччина). Етап Кубка світу. Українка Наталія Якушенко посіла третє місце. Заявку на призове місце вона зробила в першій спробі, показавши третій результат — 57,405 сек. Із третім часом наша саночниця виступила і в другій спробі, набравши в сумі 1.54,787.

Переможниці етапу німкені Тетяні Хюфнер Якушенко програла 0,152 секунди. Від другого місця, котре посіла ще одна німкеня Анке Вишневскі, нашу спортсменку відокремили лише 0,052 секунди.

Футбол. Ізраїль. «Динамо» (Київ) — збірна клубів Герцлії. 2:0. Голи: Клебер, 70, Чернат, 78. Кияни виступали в такому складі: Рибка, Єщенко (Аладашвілі, 59), Мандзюк, Ващук, Федорів, Мілько, Нінкович, Алієв, Чернат, Фаркаш, Клебер.

Хокей. Франція. Міжнародний турнір національних збірних. 9 лютого. Україна—Нідерланди. 4:3 (основний час — 3:3, овертайм — 1:0). Італія—Франція. 3:0. 10 лютого. Україна—Італія. 1:5. Франція—Нідерланди. 5:0. 11 лютого. Україна—Франція. 4:1. Нідерланди—Італія. 4:5. 1. Італія — 6 очок. 2. Україна — 4. 3. Франція — 2. 4. Нідерланди — 0.

Легка атлетика. Донецьк. Міжнародний турнір «Зірки жердини». Чоловіки. 1. Пол Бургес (Австралія). 2. Віктор Чистяков (Росія). 3. Олександр Корчмід (Україна). Всі показали результат — 5 м 80 см. У жінок перемогла Олена Ісимбаєва (Росія) — 4 м 93 см (рекорд світу в залах).