Легка атлетика. Штутгарт (Німеччина). Турнір «Sparkassen cup». У забігу на 800 метрів киянка Тетяна Петлюк виграла золоту медаль. Її результат (1.58,67) став рекордом турніру. Він також є найкращим результатом у сезоні.

На дистанції в бігу на 3 000 метрів у жінок перемогла Мезере Девар з Ефіопії (8.23,72) і встановила рекорд світу. Наша Тетяна Мезенцева на цій дистанції фінішувала сьомою — 9.15,39.

Біатлон. Антерсельв (Італія). Чемпіонат світу. У перегонах переслідування на 10 км переможцем став норвежець Бйорндален (26.18,8). За ним фінішував чех Слесінгр (+4,8). Ну а бронзову медаль виборов 29-річний українець Андрій Дериземля (+25,8).

Гандбол. Кельн (Німеччина). Чемпіонат світу. Чоловіки. Фінал. Німеччина—Польща. 29:24 (17:13). Матч за третє місце. Данія—Франція. 34:27 (21:15). Збірна України також брала участь у цих змаганнях і посіла досить скромне 14-те місце. Вона провела шість матчів —чотири перемоги і дві поразки. Українська команда зустрічалася зі збірними Франції (21:32), Ісландії (32:29), Австралії (37:18), Кувейту (33:23), Аргентини (23:22) і Норвегії (22:23).

Баскетбол. Чемпіонат України. Суперліга. Чоловіки. «Дніпро» (Дніпропетровськ) — БК «Київ». 67:72. «Азовмаш» (Маріуполь) — МБК «Миколаїв». 87:51. «Черкаські мавпи» — «Хімік» (Южний). 84:66. «Сумихімпром» — «Політехнік» (Харків). 126:90. «Київський будівельник» — «Львівська політехніка-Галичина». 90:80. «Пульсар» (Рівне) — «Кривбасбаскет-Люкс». 72:87.

Бокс. 17 березня в німецькому місті Штутгарті чемпіон світу за версією WBA у найлегшій вазі Володимир Сидоренко проведе захист титулу з панамцем Рікардо Кордобою.

Цікаво, що в березні 2006 року Сидоренко з Кордобою вже зустрічалися. Той поєдинок не виявив переможця. Один арбітр віддав перемогу українцеві (118:11). Інші двоє поставили нічийні оцінки. Вакантний пояс чемпіона світу за версією WBA Володимир Сидоренко завоював 26 лютого 2005 року, коли переміг Хуліо Зарате.

Футбол. Проведення матчів національної збірної Італії припинено, як і ігри серії А, у зв’язку з убивством поліцейського під час зустрічі між «Катанією» і «Палермо». Як повідомляє Рейтер, заборона, накладена на проведення матчів футбольною федерацією Італії, поширюється і на ігри національної команди.

Новообраний президент УЄФА Мішель Платіні підтримав рішення італійської федерації зупинити всі футбольні турніри на Апеннінах. «Насильство в будь-якій формі неприйнятне, це неприпустимо у футболі, — наполягає Платіні. — Ми не повинні миритися з цим явищем, необхідно викоренити його. От чому УЄФА цілковито підтримує ініціативу президента італійської федерації Луки Панкаллі».

***

Юргена Клінсманна призначено тренером збірної Австралії. Контракт колишнього наставника збірної Німеччини розрахований до 2010 року. Перед Клінсманном поставлено завдання вивести австралійців до фінальної частини чемпіонату світу 2010 року.