Футбол. Ізраїль. ІІ міжнародний турнір «Кубок Першого каналу».

«Маккабі» (Хайфа) — «Спартак» (Москва). 0:2. Голи: Павлюченко, 2, Квінсі, 8.

«Маккабі»: Давидович (Алмандон, 63), Мешумар (Маман, 77), Маграшвілі, Оларра, Андерсон (Кейнан, 43), Суан (Дірсео, 69), Масуді (Хемед, 63), Меліксон, Газаль, Рафаелов (Бокколі, 56), Колаутті. Тренер Роні Леві.

«Спартак»: Хомич, Штранцль, Іранек (Шишкін, 46), Моцарт (Сабітов, 46), Титов, Ковач, Квінсі (Жедер, 74), Бистров (Торбинський, 46), Калиниченко (Бояринцев, 74), Ковальчук, Павлюченко (Баженов, 80). Тренер Володимир Федотов.

29 січня. Тель-Авів. Стадіон «Блумфільд». 14 градусів.

3 000 глядачів.

Торік перший турнір виграв «Шахтар», перемігши ЦСКА і «Спартак». А київське «Динамо» посіло друге місце. Отож самолюбству російського футболу було завдано певного удару. І от через рік він узяв переконливий реванш. Завтра в Тель-Авіві за головний приз сперечатимуться ЦСКА і «Спартак».

Ізраїльські журналісти, котрі працюють на турнірі, вважають, що такий склад фіналу не матиме великого інтересу в місцевих вболівальників. Тут дуже популярне київське «Динамо». І саме його хотіли бачити у вирішальній зустрічі, в якій йому неодмінно протистояли б московські армійці.

Іншої думки, звісно, прихильники московських клубів, яких тепер у Тель-Авіві побільшало. Вони між собою не друзі, швидше навпаки. А поводяться ці далеко не ангели гамірно і не завжди культурно. Перебуваючи на трибунах, скандують нецензурні слова, ображають конкретних осіб.

Вони, звичайно, сподіваються, що фінал буде гарячий. Хоча є один нюанс, котрий неодмінно вплине на той поєдинок. Цим клубам уже 14 лютого доведеться провести перші матчі 1/16 фіналу Кубка УЄФА. І випадкові травми нікому не потрібні. Отож хай там як, а футболісти гратимуть обережно, берегтимуть себе.

До речі, ЦСКА вже втратило одного «бійця», хорватського нападника Івіцу Олича. Він зіграв тайм у матчі турніру «Кубка Першого каналу» проти «Хапоеля» (Тель-Авів), забив з пенальті і... вирушив до Німеччини. Тепер він забиватиме за «Гамбург». Принаймні на це сподіваються боси цього клубу.

А київське «Динамо», яке завершило виступи на турнірі, тим часом продовжує тренувальний збір на землі обітованій. Лідер чемпіонату України провів третій контрольний матч цього разу проти клубу місцевого елітного дивізіону «Маккабі» з Тель-Авіва. Зустріч закінчилася перемогою української команди — 2:1.

Під завісу першого тайму Клебер (40-ва хвилина) вийшов сам на сам із воротарем суперника і не схибив. А на 56-й хвилині вже Родольфо потужно і влучно пробив зі штрафного метрів з двадцяти.

Динамівці цілком заволоділи ініціативою. Хоча відмінні моменти забити змарнували Клебер і Фаркаш. Наприкінці зустрічі (85-та хвилина) «Динамо» дозволило господарям скоротити рахунок.

Кияни виступали в такому складі: Рибка (Луценко, 46), Ващук, Родольфо (Шацьких, 65), Романчук, Юссуф (Маркович, 75), Белькевич (Нінкович, 46), Ротань, Алієв, Фаркаш, Олійник, Клебер.

Учора ввечері динамівці мали зіграти ще один товариський поєдинок у рамках святкування 50-річного ювілею міста Ашдод проти місцевого клубу «МС-Ашдод». Про ту зустріч розповімо в наступному числі газети.

Позавчора тренер молодіжної збірної України Олексій Михайличенко, котрий тепер перебуває на ізраїльських теренах, оприлюднив список кандидатів на товариський матч зі збірною Ізраїлю. Воротарі: Олександр Рибка («Динамо», Київ), Юрій Мартищук («Карпати», Львів); оборонці Олег Допілка, Віталій Мандзюк, Віталій Федорів (усі — «Динамо», Київ), Ігор Коротецький («Іллічівець», Маріуполь), Павло Пашаєв («Дніпро», Дніпропетровськ); півоборонці Костянтин Кравченко, Максим Пашаєв (обидва — «Дніпро», Дніпропетровськ), Костянтин Ярошенко («Арсенал», Київ), Денис Кулаков («Іллічівець», Маріуполь), Олексій Полянський («Шахтар», Донецьк), Сергій Зельді («Геліос», Харків), Олександр Яковенко («Генк», Бельгія); нападники Володимир Прийомов («Металург», Донецьк), Денис Олійник («Динамо», Київ), Олександр Батальський («Арсенал», Київ), Руслан Фомін («Металіст», Харків), Олександр Гладкий (ФК «Харків»).

Матч відбудеться 7 лютого в Тель-Авіві на місцевому стадіоні «Ramat Gan Stadіum» (арена, котру збудовано 1951 року, вміщує 41 500 глядачів). Початок зустрічі о 16.00 за київським часом. До речі, ізраїльська «молодіжка» — учасник фінальної частини Євро—2007, котра проходитиме влітку в Нідерландах.