Футбол. XXІV Міжнародний турнір на Канарах (Іспанія).

«Шахтар» (Донецьк) — «Брондбю» (Данія). 5:4. Голи: Вільямс, 4, 8, Левандовський, 38, Брандау, 43, Рац, 45, Жадсон, 47, Бішофф, 68, Воробей, 74, Капо, 87.

За регламентом команди пробили ще й серію післяматчевих пенальті. Їх реалізували: Матузалем, Брандау, Жадсон, Фернандіньйо, Срна Ретов, Сігурдссон, Капо, Нільсен. Не забив Даугор (воротар).

«Шахтар»: Плетикоса (Шутков, 46), Срна, Леонардо (Тимощук, 46), Гюбшман, Рац, Левандовський, Дуляй (Фернандіньйо, 46), Гай (Матузалем, 46), Вукич (Жадсон, 46), Брандау, Агахова (Воробей, 66). Тренер Мірча Луческу.

«Брондбю»: Андерсен, Рюттер (Кільдентофт, 46), Нільсен, Бішофф (Говард, 82), Т. Расмуссен, Даугор, Ланц, Ретов, Йєнсен (Сігурдссон, 66), М. Расмуссен (Ольсен, 66) Вільямс (Капо, 46). Тренер Том Колерт.

Арбітр Алехандро Ернандес (Іспанія).

18 січня. Маспаломас, Іспанія. Муніципальний стадіон «Маспаломас». 20 градусів. 1000 глядачів.

У цього поєдинку був напрочуд закручений сюжет. Було забито девять мячів. Що, звісно, особливо подобається глядачам. Приємно, що «Шахтар» переміг. А ще більше, що виявив, як кажуть у таких випадках, неабиякі вольові якості. На восьмій хвилині дві данські «торпеди» влучили в наш корабель. Але вже на останній хвилині першого тайму «Шахтар» вів перед — 3:2. І до кінця зустрічі не дозволив суперникові ані наздогнати, ані випередити себе. А потім ще й виграв у серії пенальті, котрі дають бонуси.