Футбол. На зборі в ОАЕ київське «Динамо» у вівторок провело свій другий контрольний поєдинок. Суперником підопічних Анатолія Демяненка став німецький клуб «Штутгарт», який після першого кола чемпіонату німецької бундесліги перебуває на четвертому місці в турнірній таблиці.

«Динамо» (Україна, Київ) — «Штутгарт» (Німеччина). 2:1. Голи: Юссуф, 52, Томассон, 77, Шацьких, 88.

«Динамо»: (у першому таймі) Шовковський, Гусєв, Родольфо, Мандзюк, Ващук, Михалик, Ротань, Белькевич, Алієв, Мілевський, Клебер; (у другому таймі) Луценко, Маркович, Родріго, Гавранчич, Ель Каддурі, Юссуф, Корреа, Нінкович, Ребров, Фаркаш, Шацьких.

«Штутгарт»: Гільдербанд (Лангер, 46), Осоріо (Бек, 46), Таскі, Дельпьєр (Гільберт, 46), Бока (Гербер, 46), да Сілва (Гентнер, 46), Мейра, Пардо (Нерінг, 71), Гітцльшпергер (Вайс, 46), Гомес (Томассон, 46), Какау (Штреллер, 46).

Динамівці відкрили рахунок після того, як Карлос Корреа подав справа кутовий. Аїла Юссуф орлом злетів у повітря і ефектно пробив головою. А коли матч наближався до закінчення, німцям, також після розіграшу корнера, вдалося встановити рівновагу.

Здавалося, все йде до нічиєї. Однак лідери чемпіонату України, либонь, дуже прагнули перемоги. Хоча все почалося з того, що черговий кутовий подавали «шваби». Луценко впевнено відбив мяча, де за межами штрафного його підхопив один з німецьких футболістів. Та помилився, і, підхопивши мяча, Фаркаш разом із Шацьких вискочили на одного оборонця, здійснивши рейд зі своєї половини поля. Юний угорець, виявивши неабияку мудрість, у потрібний момент зробив бездоганну передачу на свого іменитого партнера-бомбардира. А той, продемонструвавши високий клас, легко й упевнено пробив повз воротаря.

На знімку: хоч як тримали Максима Шацьких оборонці «Штутгарта», але він таки завдав переможного удару.