Харківський «Металіст», котрий проводить збори в ОАЕ, зіграв унічию (2:2) з національною збірною Іраку. На 15-й хвилині матчу іракська команда відкрила рахунок. У результаті рикошету мяч опинився у воротах «Металіста». На 40-й хвилині після подачі кутового збірна Іраку відзначилася другим голом — 2:0.

Після перерви «Металісту» вдалося відігратися. На 69-й і 74-й хвилинах мячі забив нігерієць Оньєкачи Нвоха. Склад «Металіста»: Горяїнов, Хомин, Бабич (Данилов, 46), Бордиян (Курилов, 65), Папа Гуйє, Ганчаржик, Слюсар (Костюк, 63), Девич (Коваль, 82), Валяєв, Фомін (Давидов, 60), Нвоха (Барилко, 87).

ФК «Харків» — «Терек» (Росія, Грозний). 1:1. Голи: Смалько, 30 Кулик, 38. «Харків»: (1-й тайм) Худжамов, Березовчук, Соколенко, Панковець, Максимов, Рожок, Чеберячко, Самборський, Смалько, Лошанков, Гладкий; (2-й тайм) Оникієнко, Ветренников, Комарницький, Ібрагімов, Буряк, Гунчак, Войтенко, Бровкін, Гринченко, Нестерук, Целих.

Полтавська «Ворскла» помірялася силами з клубом другої турецької ліги «Урфаспор» і виграла — 2:0. Забивали: Кравченко, 12, Цуррі, 41. «Ворскла»: (1-й тайм) П`ятов, Стоян, Даллку, Джурічич, Цуррі, Чижов, Маркоскі, Кондратюк, Кравченко, Пуканич, Грумич; (2-й тайм) Долганський, Медведєв, Пєсков, Донець, Ярмаш, Ничипорук, Попов, Стоймірович, Артюх, Климов, Швець.