Лижі. Валь де Фіємі (Італія). Серія «Тур де Скі». Наша Валентина Шевченко в десятикілометрових перегонах вільним стилем фінішувала третьою. Цей успіх дав змогу українській спортовці увійти в призери загального заліку «Тур де Скі». За підсумками шести перегонів перше місце посіла Вірпі Кюітюнен (Фінляндія), друге Маріт Бьорген (Норвегія), третє, як ми вже сказали, Валентина Шевченко (Україна).

Хокей. Швеція. Чемпіонат світу (U-20). Матч за третє місце. СШАШвеція. 2:1. Фінал. КанадаРосія. 4:2. Канадці утретє поспіль здобули золоті медалі, знову перегравши саме росіян.

Теніс. Перт (Австралія). ХІХ Кубок Гопмана (неофіційний командний чемпіонат світу серед змішаних складів, призовий фонд — 1 750 000 доларів). У ньому участь брали збірні Індії, Чехії, Хорватії, Франції, Росії, Іспанії, США, Австралії. Фінал. РосіяІспанія. 2:0 . Дмитро ТурсуновТоммі Робредо. 6:4, 7:5. Надія ПетроваАнабель Мадіна-Гарсікес. 6:0, 6:4. У міксті вже не було потреби.