Плавання. Сен-Дезьє (Франція). Міжнародний турнір у 25-метровому басейні. Україну на змаганнях представляли три спортовці. І всі вони повернулися додому з медалями. Андрій Олійник виграв два запливи: на спині — 50 (24,97) і 100 (53,92) метрів.

А ще Андрій завоював дві срібні медалі: на дистанції 100 метрів комплексного плавання (56,19) і на 200-метрівці на спині (2.00,50).

Олександр Ісаков переміг у запливі вільним стилем (200 м, 1.48,37) і був третім у фінальному запливі на 50 метрів (24,97).

Повний комлект нагород на рахунку Наталі Худякової. 21-річна харків’янка першою фінішувала на 200-метрівці вільним стилем (1.59,40), стала другою на дистанції 50 метрів батерфляєм (27,52) і двічі посідала третє місце — на 100-метрівках вільним стилем і комплексом.

Хокей. Як уже повідомлялося, завтра в Мінську стартує триденний турнір за право виступати в «Фіналі чотирьох» Континентального кубка. Серед учасників — київський «Сокіл», «Юність» (Білорусь), «Казахмис» (Казахстан) і «Ред Булл» (Австрія).

Перед відбуттям до столиці сусідньої держави «Сокіл» у рамках відкритого чемпіонату Білорусі переміг гродненський «Німан» — 4:3.

Бокс. Українець Володимир Вірчис 13 січня 2007 року в Німеччині вийде в ринг проти росіянина Дениса Бахтова, в якому відстоюватиме пояс чемпіона Європи у надважкій вазі. На професіональному рингу майбутній суперник українця провів 26 боїв, у 22 отримав перемоги і чотири поєдинки програв. На рахунку Вірчиса 22 бої, 21 перемога і одна поразка.