Титул відстояла

Шашки (міжнародні). Позавчора в Києві вшановували 23-річну Дар’ю Ткаченко, котра відстояла звання чемпіонки світу в матчі з росіянкою Тамарою Тансиккужиною. Готував переможницю Петро Кравець.

По чотири партії учасниці провели в Якутську (Росія). Той етап виграла українка. Друга частина змагань відбувалася у столиці України, де перемогла Тансиккужина. Вирішальна партія завершилася нічиєю і принесла загальну перемогу Ткаченко.

НП у Черкасах...

Футбол. Шостий чемпіонат країни серед вищих навчальних закладів. 5-й тур. Інформаційну підтримку змаганням надає «Голос України».

Група «А». «Факел-ІФТУНГ» (Івано-Франківський університет нафти та газу) — «Буревісник» (Тернопільський національний педагогічний університет). 2:1. «Легкпром» (Київський університет технологій та дизайну) — «Буревісник» (Кам’янець-Подільський державний університет). 7:0. «МЕГУ-Штурм» (Міжнародний економіко-гуманітарний університет, Рівне) — «Сокіл-Скляр» (Бережанський агротехнічний інститут). 1:0.

7. «Буревісник» К-П 1 0 3 3—12 3

Група «В». «Рятівник» (Черкаський інститут пожежної безпеки) — «Техуніверситет» (Кіровоградський національний технічний університет). За рахунку 2:1 на користь господарів матч було перервано. Тренер гостей Геннадій Махно наказав підопічним залишити поле. Погодьтеся, подія надзвичайна. Її розгляне бюро ліги на своєму найближчому засіданні в понеділок. Тоді і буде прийнято рішення. А винуватців неодмінно покарають.

МАУП (Міжрегіональна академія управління персоналом, Київ) — «Академія» (Донецький державний університет управління). 6:1. НУДПСУ (Національний університет державної податкової служби, Ірпінь) — «Юнга-Морська академія» (Одеса). 2:1. «ГУЗІДМУ-Спартак» (Гуманітарний університет Запорізького інституту державного та муніципального управління) — «Меркурій» (Київський національний торговельно-економічний університет). 2:0.