Художня гімнастика. Портимау (Португалія). Етап Кубка світу. Наталя Годунко святкувала перемогу в багатоборстві. Киянка в сумі набрала 68,486 бала і випередила Ірину Жукову з Білорусі, у котрої 68,360 бала. Третє місце в багатоборстві посіла наша Ганна Безсонова.

Дзюдо. Естонія. Чемпіонат Європи серед юніорів. Золоті медалі вибороли: Ольга Суха з Рівного (до 48 кг) і киянин Георгій Зантарая (60 кг). Оля в фіналі перемогла італійку Валентину Москатт, а Георгій взяв гору над французом Ашрафом Фікрі.

Важка атлетика. Палермо (Італія). Чемпіонат Європи серед юніорів. Ольга Дячкова із Скадовська чемпіонка континенту (понад 75 кг). У її активі «золото» в поштовху (123 кг) і «срібло» в ривку (97 кг), а в сумі — чемпіонські 220 кг. У цій категорії три «бронзи» на рахунку нашої Олександри Петрів — 192 кг (84+108).

Срібною призеркою стала Тетяна Жукова з Кам’янки-Дніпровської (до 69 кг). Результат Тані — 208 кг (91+117). Це велика і дві срібні медалі. А в підсумку українські дівчата завоювали тринадцять нагород.

Баскетбол. Чемпіонат Європи —2007. Чоловіки. Відбірний раунд. Київ. Палац спорту. Україна—Болгарія. 92:61 (42:23). У першому турі турніру наші баскетболісти програли болгарам три очки. І от, як бачимо, наші, продемонструвавши гру найвищого гатунку, взяли надпереконливий реванш. Того самого вечора відбувся матч Польща—Швеція. 88:67.

Шахи. Стамбул (Туреччина). Міжнародний фестиваль. Бліцтурнір. 13 турів. 144 учасники. Переможцем став українець Володимир Баклан, котрий набрав 10,5 очка.

Хокей. Відкритий чемпіонат Білорусі. «Хімік» (Новополоцьк) — «Сокіл» (Київ). 5:1.