Футбол. Чемпіонат України. 5-й тур. 28 серпня.

«Чорноморець» — «Зоря». 2:0. 8 500 глядачів. Голи: Лашанков, 14, Шишченко, 42.

«Карпати» — «Металург» (Донецьк). 0:0. 19 000. На 58-й хвилині Іщенко («Карпати») не реалізував пенальті.

«Металург» Зп — «Кривбас». 1:1. 5 000. Квірквелія, 38 (п) — Гігіадзе, 15 (п).

Дзюдо. Баку (Азербайджан). Останній етап Кубка світу. Наші спортовки завоювали три золотих та дві бронзові медалі. Переможницями стали Світлана Чепуріна (70 кг), Анастасія Матросова (78 кг) і Марина Прокоф’єва (+78 кг). Бронзові медалі в категорії до 48 кг вибороли сестри Інна і Марина Черняк.

Стрибки у воду. Куала-Лумпур (Малайзія). Першість світу серед юніорів. Українці на цих змаганнях вибороли золоту, три срібні та дві бронзові медалі і посіли друге місце в загальнокомандному заліку, програвши лише спортсменам Китаю, в яких 9 золотих, 8 срібних і три бронзові нагороди.

Чемпіонкою світу стала Марія Волощенко (метровий трамплін, група А). Дві срібні нагороди на рахунку Іллі Кваші (трамплін один і три метри, група А). Український дует Марія Волощенко/Ганна Письменська здобув друге місце в синхронних стрибках з 3-метрового трампліна.

«Бронзи» удостоєні Олександр Горшковозов (трамплін три метри, група В) та Вікторія Хитринська (метровий трамплін , група В).

Бокс. Миколаїв. Чемпіонат Європи серед школярів. Нашим юнакам рідні стіни допомогли. Вони посіли друге загальнокомандне місце, здобувши чотирнадцять нагород. Першою стала збірна Росії.

Зокрема, титул чемпіона Європи виборов Микита Єргашов з Лисичанська, котрий у фіналі переміг росіянина Мурата Ібрагімова. На «срібній» сходинці фінішували Владислав Войталюк (Дніпроопетровськ), Богдан Симоненков (Харків), Енріке Гохія (Одеса), Микола Буценко (Донецьк), Олег Прудкий (Черкаси). Ще вісім українських спортовців стали бронзовими призерами.