Футбол. Ліга чемпіонів. Другий кваліфікаційний раунд. Матч у відповідь. 2 серпня.

«Динамо» (Україна, Київ) — «Металург» (Латвія, Лієпая). 4:0. Голи: Ротань, 37, 90+1, Корреа, 66, Ребров, 85.

«Динамо»: Рибка, Белькевич, Чернат, Ротань, Шацьких (Ребров, 46), Михалик, Гусєв (Корреа, 58), Верпаковскіс, Каддурі, Гавранчич, Родріго (Мандзюк, 73). Тренер — Анатолій Дем’яненко.

«Металург»: Круц, Журавльов, Кляве, Ємелін, Сурнін, Рімкевічюс, Солоніцин (Гребіс, 79), Калонас (Кец, 85), Карлсон, Зірніс, Катасонов. Тренер — Беньямінс Зелькявічюс.

Попереджено — Ротаня, 45, Рімкевічюса, 67, Верпаковскіса, 70.

Арбітр — Міхаель Вайнер (Німеччина).

Київ. Стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського. 10 000 глядачів.

І малюкові було зрозуміло, що після переконливої перемоги тиждень тому в Лієпаї динамівці забезпечили собі вихід до третього раунду. Але честь їм і хвала, що вони не розслабилися і до завдання поставилися відповідально. Принаймні кияни своїх прихильників показаною грою не розчарували.

— У першому таймі були не найвищі швидкості, бо команду цілком влаштовував результат, — сказав після зустрічі Анатолій Дем’яненко. — Після перерви, з виходом Реброва і Корреа, гра значно пожвавішала. Підсумком задоволений. А деякі моменти гри мені просто сподобалися.

— Чому не випустили молодих гравців?

— А двадцятирічний Мандзюк — хіба не молодь? Я не можу випускати лише молодих футболістів. Дуже важливо тримати в тонусі гравців основного складу. Випускати їх хоча б на двадцять-тридцять хвилин. Тому після перерви на полі з’явилися Ребров і Корреа.

— Чи задоволені грою нападу перед зустріччю з «Фенербахче»?

Мене дуже радує, що команда забиває. Створюється багато моментів, котрі ми реалізовуємо. І сила суперника не має значення. Для чого грають у футбол? Щоб забивати м’ячі! Поки що в нас це виходить.

Коротеньке інтерв’ю представникам ЗМІ дав президент ФК «Динамо» Ігор Суркіс:

— Торік ми дуже важко «вкочувалися» в сезон, з мукою забивали по одному-два м’яча і... зупинялися. Вболівальники «частували» команду свистом. Завдання виходу до групового етапу Ліги чемпіонів потрібно вирішувати вже сьогодні. Торік ми готувалися за програмою, котра передбачала вихід на пік форми лише восени. Тому сталося найстрашніше: ми залишили столицю взагалі без єврокубків. Сьогодні «Динамо» вже на сто відсотків забезпечило собі виступ у Кубку УЄФА. Але не цим переймаємося тепер. Головне — пробитися до Ліги чемпіонів. Хлопці налаштовані і горять бажанням це зробити...

Отже, У третьому раунді (8/9 і 22/23 серпня) зустрічаються: «Шахтар» (Україна, Донецьк) — «Легія» (Польща, Варшава), «Динамо» (Україна, Київ) — «Фенербахче» (Туреччина, Стамбул), ЦСКА (Росія) — «Ружемберок» (Словаччина), «Слован» (Чехія) — «Спартак» (Росія), «Динамо» (Хорватія, Загреб) — «Арсенал» (Англія), «Ліверпуль» (Англія) — «Маккабі» (Ізраїль, Хайфа), «Зальцбург» (Австрія) — «Валенсія» (Іспанія), «Гамбург» (Німеччина) — «Осасуна» (Іспанія), «Мілан» (Італія) — «Црвена Звезда» (Сербія), «Левський» (Болгарія) — «Кьєво» (Італія), «Лілль» (Франція) — «Работнічки» (Македонія), «Аустрія» (Австрія, Відень) — «Бенфіка» (Португалія), «Копенгаген» (Данія) — «Аякс» (Нідерланди), «Стандард» (Бельгія) — «Стяуа» (Румунія), «Галатасарай» (Туреччина) — «Млада» (Чехія), «Гартс» (Шотландія) — АЄК (Греція).

«Молодіжка» готується до іспиту

Наставник молодіжної збірної України (U-21) Олексій Михайличенко назвав прізвища футболістів, котрі готуватимуться до відбірного матчу Євро-2007 проти збірної Болгарії в Києві (16 серпня).

Воротарі — Андрій П’ятов («Ворскла»), Олександр Рибка («Динамо»); оборонці — Григорій Ярмаш («Ворскла»), Олександр Яценко, Анатолій Кіцута, Володимир Самборський (усі — ФК «Харків»), Олег Допілка, Віталій Мандзюк, Віталій Федорів (усі — «Динамо»); півоборонці — Олександр Алієв, Андрій Оберемко (обидва — «Динамо»), Олександр Максимов (ФК «Харків»), Костянтин Кравченко, В’ячеслав Сердюк (обидва — «Дніпро»), Костянтин Ярошенко («Арсенал»), Василь Кобін («Карпати»); нападники — Іван Кривошеєнко («Іллічівець»), Артем Мілевський («Динамо»), Максим Фещук («Карпати»), Руслан Фомін («Металіст»).