Прізвища названо

Учора тренерський штаб національної збірної України з футболу на чолі з Олегом Блохіним назвав прізвища футболістів, які виступатимуть на чемпіонаті світу в Німеччині. Воротарі — Олександр Шовковський («Динамо»), Богдан Шуст («Шахтар»), Андрій П’ятов («Ворскла); оборонці — Андрій Несмачний, Сергій Федоров, Владислав Ващук (усі — «Динамо»), Володимир Єзерський, Андрій Русол (обидва — «Дніпро»), В’ячеслав Свідерський («Арсенал»), Дмитро Чигринський («Шахтар»); півоборонці — Сергій Ребров, Олег Гусєв, Руслан Ротань (усі — «Динамо»), Анатолій Тимощук («Шахтар»), Олег Шелаєв, Сергій Назаренко (обидва — «Дніпро»), Андрій Гусін («Крилья Совєтов», Росія), Максим Калиниченко («Спартак», Росія); нападники — Андрій Шевченко («Мілан», Італія), Андрій Воронін («Байєр», Німеччина), Олексій Бєлік, Андрій Воробей (обидва — «Шахтар»), Артем Мілевський («Динамо»).

Турнірна хроніка

Художня гімнастика. Корбей-Ессон (Франція). Міжнародний турнір у програмі Кубка світу. За результатами двох днів українська збірна другий рік поспіль виграла командну першість, випередивши команди Росії та Болгарії більш як на бал. Наталя Годунко —найсильніша в багатоборстві. Ганна Безсонова посіла третє місце. Друга — росіянка Марина Шпехт. Наша Ганна була першою у вправах із скакалкою, булавами і стрічкою, у вправі з м’ячем стала другою. Годунко виборола «срібло» у вправах зі скакалкою, а в решті фіналів посіла треті місця.

Велоспорт (шосе). Багатоденні перегони «Джиро д’Італія». Бельгієць Рик Фербрюгге («Куїк Степ») виграв сьомий етап довжиною 236 км (6 годин 42 хвилини 15 секунд). Другим фінішував італієць Паоло Саволделлі («Дискавері») — плюс 0,14 сек, третім — його співвітчизник Лука Маццанті («Кераміка-Панарія») —такий само час. У загальному заліку після семи етапів на першому місці був українець Сергій Гончар —27.37, 07. На другому місці з відставанням у 6 секунд перебуває Саволделлі, на третьому — ще один італієць Іван Бассо (плюс 11 секунд).

Хокей. Рига (Латвія). Чемпіонат світу. Фінальна частина. Другий етап. Білорусь—Україна. 9:1.

Футбол. Суперник збірної України у груповому етапі фінальної частини чемпіонату світу, збірна Саудівської Аравії, провів чергові товариські матчі. Спершу саудівці поступилися команді Бельгії — 1:2. Голи: Гоор, 35 (автогол) — Калюв, 4, Борре, 55. А потім переграли футболістів Того — 1:0 (Аль Хавсаві, 85).

Київ. ІV Міжнародний турнір пам’яті Валерія Лобановського. Матчі 1/2 фіналу. Учасники —національні молодіжні збірні. Україна—Білорусь. 3:3 (пенальті — 3:5). Ізраїль—Молдова. 2:1. Матч за третє місце. Україна—Молдова. 3:2. Фінал. Ізраїль—Білорусь. 2:0.

Учора наша команда (тренер Олексій Михайличенко) вилетіла до Португалії, де візьме участь у фінальній частині чемпіонату Європи (U-21).

Чемпіонат України серед команд вузів. Четвертий тур. 13—14 травня. Західна конференція. «Гермес» (Чернівці) — «Буревісник» (Кам’янець-Подільський). 0:0. «Університет» (Чернівці) — «Буревісник» (Кам’янець-Подільський) . 1:0. «Буревісник» (Тернопіль) — 9 очок, «Університет» — 7, «Буревісник» (К-П) — 5, «Гермес» — 1. Центральна конференція. «Меркурій» (Київ) — «Легкпром» (Київ). 0:2. «Легкпром» — «Політехнік-КПІ» (Київ). 0:0. «Політехнік-КПІ» — «Меркурій». 1:0. «Політехнік-КПІ» — 10, НАДПСУ (Ірпінь) — 7, «Легкпром» — 5, «Меркурій» — 1. Центрально-західна конференція. «ВДАУ—Нива» (Вінниця) — «БДАУ—Рось» (Біла Церква). 1:0. «БДАУ—Рось» — 4, МАУП (Київ), «ВДАУ—Нива» — по 2. Південно-східна конференція. ДДУУ (Донецьк) — «Техуніверситет» (Кіровоград). 0:1. «Техуніверситет» — 7, «Юнга—Морська академія» (Одеса) — 2, ДДУУ — 1.