Футбол. Кубок України. 1/2 фіналу. Матчі у відповідь. 12 квітня.

«Іллічівець» (Маріуполь) — «Металург» (Запоріжжя). 1:1. Маріуполь. Стадіон «Іллічівець». 12 500 глядачів. 12 градусів. Арбітр — Сергій Березка (Київ). Голи: Модебадзе, 31, Гай, 67. Перший матч — 1:2.

«Іллічівець»: Нікітін, Бояринцев (Кривошеєнко, 46), Красноперов, Кулаков, Платонов (Бабич, 68), Мальцев, Яксманицький, Гай, Левига (Пуканич, 64), Конюшенко, Цихмейструк. Тренер — Іван Балан.

«Металург»: Глущенко, Челядинський, Штанюк, Бредун, Модебадзе (Аристархов, 66), Квірквелія, Карамушка, Нагорняк, Кутарба (Тасевський, 68), Коритко (Алієв, 74), Любарський. В. о. тренера — В’ячеслав Грозний.

«Динамо» (Київ) — «Карпати» (Львів). 1:0. Київ. НСК «Олімпійський». 8 000 глядачів. 15 градусів. Арбітр — Віталій Годулян (Одеса). Гол: Клебер, 6. Перший матч — 2:0.

«Динамо»: Шовковський, Несмачний, Федоров, Гавранчич, Єщенко, Михалик, Белькевич (Ротань, 66), Рінкон, Гусєв (Нінкович, 68), Клебер, Мілевський (Верпаковскіс, 78). Тренер — Анатолій Дем’яненко.

«Карпати»: Тлумак, Распопов, Лапко (Петрівський, 53), Тимчишин, Іщенко, Худоб’як, Шмаков, Годвин (Ткачук, 76), Пшеничних, Фещук, Батиста (Сучков, 46). Тренер — Юрій Дячук-Ставицький.

Кубковий фінал відбудеться 2 травня на столичному НСК «Олімпійський». Виборювачі — київське «Динамо» і запорізький «Металург». Для киян це буде восьмий фінал (сім разів динамівці володіли призом). Запоріжці на таку вершину піднялися вперше. Що само по собі вже є великим досягненням. З чим їх щиро вітаємо.

Півфінальні поєдинки були різними за змістом і наповненням. Якщо в Маріуполі зберігалася інтрига, то в Києві вже на шостій хвилині Клебер поховав надії львів’ян. Надалі господарі діяли впівсили, а гості все робили, щоб не програти з розгромним рахунком.

Але був один приємний момент для геть усіх уболівальників: у лавах динамівців після тривалої перерви, пов’язаної з тяжкою травмою, з’явився воротар національної збірної Олександр Шовковський. Діяв упевнено, відстояв «на суху».