Футбол. Чемпіонат країни. Вища ліга. 22-й тур. 18—19 березня.

«Металіст» — «Чорноморець». 1:1. 8 000 глядачів. Голи: Кузнецов, 61 — Кирлик, 72.

«Металург» Д — «Динамо». 0:3. 10 000. Ребров, 19, 53, Клебер, 28.

«Ворскла» — «Волинь». 2:0. 4 700. Главіна, 45+1, Лікіою, 90+1.

«Іллічівець» — «Дніпро». 0:0. 11 500. Вилучено Кравченка («Дніпро», 56).

«Закарпаття» — ФК «Харків». 2:1. 3 000. Малицький, 45, Продан, 64 — Кравченко, 21 (автогол).

«Сталь» — «Кривбас». 0:1. 7 000. Гігіадзе, 29. На 60-й хвилині Серницький («Сталь») не реалізував пенальті.

«Арсенал» — «Таврія». 1:0. 2 000. Перич, 25.

«Металург» Зп — «Шахтар». 0:3. 7 000. Матузалем, 47, Маріка, 89, Жадсон, 90+2.

На відміну від попередніх турів у нинішньому було кілька подій, вартих уваги. До них можна віднести поєдинок у Харкові, де «Металіст» приймав «Чорноморець». Обидва клуби претендують на медалі і місце в Кубку УЄФА. І змістовною, гострою, бойовою грою суперники довели правомірність своїх претензій на високе місце в чемпіонаті. Хоча довелося змагатися на полі не найкращої якості.

Не таємниця, що донецький «Металург» сподівався принаймні відібрати вдома два очки в лідера. І тим самим уполювати кількох «зайців»: реабілітуватися в очах власних прихильників за невдалі виступи останнім часом. А ще при нагоді допомогти землякам із «Шахтаря», котрі ведуть гонитву за динамівцями. Не вийшло. Футболісти «Динамо» цього разу були максимально сконцентровані. І завдяки добрим командним діям та високій майстерності групи виконавців досить переконливо довели свою перевагу. А м’яч, забитий Сергієм Ребровим, став окрасою не тільки конкретного матчу, а й, можливо, всього чемпіонату.

Упродовж зустрічі в Запоріжжі йшла гостра і рівна боротьба. У першому таймі «Металург» мав навіть більше нагод відзначитися. Але не скористався ними. Під кінець зустрічі, намагаючись уникнути поразки, запоріжці, як кажуть, пішли ва-банк. І наразилися на два контрвипади суперника. Отже, як на мене, рахунок матчу ніяк не відповідає перебігу подій. «Металург» цілком заслуговував на нічию.

У принциповому протистоянні сусідів по небезпечній зоні в турнірній таблиці «Арсеналу» і «Таврії» гору взяли кияни. Це друга поспіль перемога команди Олександра Заварова. Хоча не наважуся говорити, що вона налагодила гру і важкі часи в неї позаду.