«Подільський експрес» рухається з Києва до Козятина дві години. Його ранкові пасажири здивовано і зацікавлено поглядали на свого супутника — Голову Верховної Ради Володимира Литвина. Найбільш допитливими виявилися дві жіночки, які поверталися додому у Хмельницький.

На пероні Козятинського вокзалу високого гостя зустріли квітами і хлібом-сіллю. Володимир Литвин побував у місцевій залізничній лікарні, поспілкувався з її працівниками і пацієнтами, жителями міста.

Більше пристрастей у залі розпалили звіти двох слідчих комісій — з розслідування причин кризового стану в авіації та з питань розслідування фактів тиску на народних депутатів з боку державних органів. Остання була створена у червні 2004 року і у процесі роботи розслідувала 23 факти тиску. Як повідомив голова комісії Володимир Шкляр, у більшості випадків тиск чинився таємно і довести його звичним правовим шляхом дуже важко. За його словами, основним методом тиску було телефонне право, а також порушення проти народного депутата або близьких до нього осіб кримінальних справ.

Сесія прийняла до відома звіт комісії та 251 голосом припинила її існування.

Водночас, доповідаючи про причини кризового стану в авіації, голова комісії Анатолій Льовін зазначив, що з 1 січня поточного року аеропорт «Бориспіль» юридично позбувся своєї самостійності. Тобто фактично було здійснено перший крок до його «тіньової» приватизації. Причиною того, за словами депутата, стало підписання угоди з однією із комерційних структур, відповідно до якої більшість потужностей аеропорту було передано в управління цій компанії. Водночас А. Льовін зазначив: протягом роботи комісії на її членів чинився тиск та звучали погрози. Щоправда, сесія не ухвалила з цього питання жодного рішення. На думку більшості парламентаріїв, повний звіт про причини кризового стану в авіації так і не пролунав.

Народні обранці заслухали інформацію тимчасової спеціальної комісії з моніторингу виборчого законодавства. Співголова комісії Георгій Крючков поінформував парламентаріїв про питання, які розглядалися на засіданні ТСК. Особливої уваги, на думку доповідача, потребує питання рівного доступу учасників перегонів до ЗМІ. Деякі мас-медіа, особливо телебачення, стали доступні лише для багатих, зазначив депутат. Занепокоєння у комісії викликали і списки виборців. Парламентарій поінформував також, що наступну інформацію комісії сесія має заслухати 17 березня.

А на початку ранкового засідання головуючий Перший заступник Голови Верховної Ради Адам Мартинюк повідомив про вихід народного депутата Ігоря Сміяненка з фракції «Відродження» і про його входження до фракції СПУ.