«Сокіл» високо літає

Хокей. Відкритий чемпіонат Білорусі. Перший етап. 43-й тур. 22 січня. «Сокіл» (Київ) — «Німан» (Гродно). 2:0 (0:0, 0:0, 2:0). Шайби: Бобровников, 42, Бобкін, 56. «Хімволокно» (Могилів) — «Рига-2000». 1:1. «Юність» (Мінськ) — «Металург» (Лієпая). 2:0. «Хімік-СКА» (Новополоцьк) — «Динамо» (Мінськ). 2:2. «Вітебськ» — «Керамін» (Мінськ). 2:2. «Гомель» — «Брест». 1:2.

«Сокіл» — 86 очок, «Юність» — 83, «Керамін» — 81, «Динамо» — 75, «Хімволокно» — 73, «Рига-2000» — 68, «Гомель» — 64, «Брест» — 56, «Німан» — 55, «Металург» — 45, «Хімік-СКА» — 35, «Вітебськ» — 12.

Свій черговий матч кияни проведуть сьогодні в Києві на льоду Палацу спорту. Вони прийматимуть «Брест». Початок зустрічі о 18.30.

«Срібні» ковзани з Одеси

Фігурне катання. Ліон (Франція). Чемпіонат Європи. Українська танцювальна пара з Одеси — Олена Грушина і Руслан Гончаров — стала срібним призером. Чемпіонами стали росіяни Тетяна Навка і Роман Костомаров, які втретє здобули європейське «золото». Бронзові медалі дісталися господарям змагань — Ізабель Долобель та Олів’є Шонфельдер.

Ані дня без рекорду

Плавання. Берлін (Німеччина). Етап Кубка світу. Броварчанин Олег Лісогор здобув дві золоті медалі. І з рекордними результатами. Спершу на 50-метрівці брасом показав час у 26,17 секунди. Це рекорд світу! Наступного дня на 100 метрів брасом Лісогор поліпшив європейське досягнення — 57,67 секунди!