Фристайл. Монт-Габрієл (Канада). Етап Кубка світу. Українка Тетяна Козаченко посіла третє місце в акробатиці, хоча після першого стрибка вона була лише сьомою. Та в другій спробі Козаченко виступила чудово і піднялася на третю позицію. Варто зазначити, що найдосвідченіша майстриня українського фристайлу вперше стала призером етапу Кубка світу. І це особливо приємно, адже високий результат здобуто в олімпійському сезоні. Українську призерку тренує Галина Досоєва.

Тетяна була четвертою на Олімпійських іграх в японському Нагано (тоді Козаченко виповнилося лише 16 (!) років). Потім вона перемагала і здобувала призові місця на етапах Кубка Європи. І от маємо перший у кар’єрі Тетяни успіх на етапі Кубка світу. Тут Козаченко поступилася лише представницям Швейцарії: Евелін Леу (на останньому чемпіонаті світу завоювала срібну медаль) і Мануелі Мюллер.

Теніс. Сідней (Австралія). Турнір з призовим фондом 600 тисяч доларів. Сенсацію подарувала Юліана Федак з Нової Каховки. Пробившись до основної сітки змагань через кваліфікацію, наша Юля зустрілася з Оленою Ліховцевою (Росія). Федак і Ліховцеву розділяють 100 пунктів світового рейтингу: росіянка перебуває на 18-му місці, українка — на 118-му.

Юліана виграла перший сет (6:4), поступилася у другому (3:6), але була сильнішою у вирішальному (6:3). Суперницею Федак у другому колі буде Ніколь Ваїдісова з Чехії (на турнірі в Сіднеї «посіяна» під восьмим номером).

Гандбол. Запоріжжя. Місцевий «Мотор» вийшов до 1/8 фіналу розіграшу Кубка ЄГФ. Наші дівчата виграли повторний матч у польської команди «Згода» (25:20). У першій зустрічі (також відбувалася в Запоріжжі) господарки були сильніші (26:19).

Шахи. Вейк-ан-Зеє (Нідерланди). Тут 13 січня стартує елітний шаховий турнір. Участь у цих змаганнях візьмуть і двоє українців — Василь Іванчук та Сергій Карякін.

Зазначимо, що в турнірі виступатимуть болгарин Веселін Топалов, індієць Вішванатан Ананд, угорець Петер Леко та багато інших провідних шахістів світу.

Хокей. Відкритий чемпіонат Білорусі. 38-й тур. 6 січня. «Хімволокно» (Могилів) — «Сокіл» (Київ). 2:6. «Юність» (Мінськ) — «Гомель». 3:2. «Вітебськ» — «Брест». 1:4. «Хімік-СКА» (Новополоцьк) — «Німан». 1:1. «Рига-2000» — «Динамо» (Мінськ). 4:3. «Металургс» (Лієпая) — «Керамін» (Мінськ). 0:5. 39-й тур. 9 січня. «Юність» — «Динамо». 6:1. «Хімволокно» — «Керамін». 2:1. «Гомель» — «Вітебськ». 4:1. «Сокіл» — «Хімік-СКА». 5:3. «Німан» — «Рига-2000». 5:3. «Брест» — «Металургс». 5:1. «Юність» — 77 очок, «Сокіл» — 74, «Керамін» — 73, «Динамо» — 65, «Рига-2000» — 64, «Хімволокно» — 63, «Гомель» — 61, «Брест» — 53, «Німан» — 50, «Металургс» — 42, «Хімік-СКА» — 31, «Вітебськ» —11.

Баскетбол. Чемпіонат України. Суперліга. Чоловіки. «Черкаські мавпи» — МБК «Миколаїв». 92:82. «Азовмаш» (Маріуполь) — МБК «Одеса». 108:40. «Дніпро» (Дніпропетровськ) — «Будівельник» (Київ). 64:51. БК «Київ» — «Сумихімпром». 87:74.

Футбол. Президент УЄФА Леннарт Юханссон оголосив, що не балотуватиметься на новий термін 2007 року. За повідомленням агенції Рейтер, 76-річний чинний керівник європейського футболу пояснив таке своє рішення похилим віком і бажанням відпочити. Пан Юханссон очолює УЄФА з 1990 року.

Про бажання стати спадкоємцем Юханссона уже заявив француз Мішель Платіні. Високо оцінюють шанси і німця Франца Беккенбауера.