Хокей. Турнір «Єврочелендж». Київ. Палац спорту.

16 грудня. Збірна України — ХК «Лада» (Росія, Тольятті). 4:2 (1:1, 1:0, 2:1). Шайби закинули: Толкунов, 20, Варламов, 40, Бобкін, 47, Завальнюк, 50 — Бутурлін, 1, Абдуллін, 45. Збірна Данії — збірна Естонії. 4:3 (в овертаймі).

17 грудня. Україна—Естонія. 5:2 (2:0, 2:0, 1:2). Олецький, 9, Бобкін, 19, Ісаєнко, 29, Завальнюк, 30, Сальников, 45 — Палу, 50, 57. «Лада» — Данія. 4:0.

18 грудня. Естонія — «Лада». 0:3. Україна—Данія. 3:3 (1:0, 2:0, 0:3, 0:0). Проценко, 13, Срюбко, 23, Бобкін, 30 — Дегн, 52, Нільсен, 53, Грей, 58.

На цьогорічному чемпіонаті світу в Австрії (матч відбувався в Інсбруку) збірна України в дуже жорсткому і принциповому матчі мінімально (2:1) перемогла данців. І от нова зустріч — у вирішальному поєдинку київського турніру.

До речі, це був сьомий матч цих суперників. У шести попередніх тричі гору брали українці, раз — данці, двічі було зафіксовано нічию. Здавалося, цього разу Україна (одинадцята команда за підсумками ЧС—2005) легко здолає Данію — чотирнадцяту команду у світовій ієрархії. Адже після перших двох періодів господарі вели перед (3:0) і розтринькали ще купу моментів відзначитися. Однак не зробили цього, а дарма.

Данська збірна у третьому періоді «показала зуби» і встановила рівновагу. І наша команда мало не зіпсувала собі свято. Лише ціною величезних зусиль їй вдалося утримати нічию, яка робила Україну переможницею.

Загалом цей матч відзначався неабиякою жорсткістю з великою кількістю порушень і вилучень з майданчика. І тут обидві команди намагалися не поступатися одна одній. Україна «заробила» 69 хвилин штрафу, Данія — 48. Разом — 117 (!) хвилин. Одне слово, билися, мов гладіатори.

Але, попри все, було багато приємного для прихильників хокею. Зустрічі в Палаці спорту, та ще й з таким пристойним рівнем гри — велика рідкість для киян. Адже вони по-справжньому люблять цей мужній вид спорту, вміють гаряче підтримувати і національну збірну, і «Сокіл».