Футбол. Чемпіонат країни. Вища ліга. 17-й тур. 27 листопада.

«Кривбас» — «Металіст». 2:1. 3 000 глядачів. Голи: Гігіадзе, 20 (п), Дунич, 65 — Мрдакович, 30. Вилучено Оганяна («Металіст», 75, два попередження).

«Харків» — «Таврія». 0:0. 2 500.

«Дніпро» — «Шахтар». 2:2. 4 200. Шелаєв, 28, Радченко, 63 — Фернандіньйо, 45+1, Матузалем, 56.

«Волинь» — «Металург» Зп. 0:1. 4 500. Модебадзе, 37.

«Динамо» — «Арсенал». 3:1. 4 300. Клебер, 16, Юссуф, 28, Белькевич, 90+1 — Ковальчик, 69.

«Чорноморець» — «Сталь». 2:2. 7 000. Мітерєв, 25, 29 — Сернецький, 10, Окана-Стазі, 80.

«Металург» Д — «Закарпаття». 1:0. 1 000. Косирін, 85.

«Ворскла» — «Іллічівець». 1:0. 3 000. Цуррі, 84.

Кілька матчів були дуже цікаві і вплинули на турнірну таблицю. Насамперед це зустріч «Дніпра» з «Шахтарем». Матч проходив за рівної гри та з великою кількістю порушень правил. І арбітр Анатолій Жосан показав 9 (!) жовтих карток. Шість із них — дніпропетровцям.

Сама гра вийшла багатою на моменти та забиті м’ячі. Рахунок відкрив «Дніпро». Але «Шахтар» на першій доданій хвилині першого тайму встановив рівновагу. А після перерви не забарився вийти вперед. Матузалем ударом зі штрафного метрів з двадцяти поцілив у «дев’ятку».

Здавалося, «вуглярі» вже не випустять «синиці» з рук. Однак «Дніпро» виявився командою з характером. А врятував його потужний удар Радченка здалеку.

Либонь, пан Луческу не забариться з новою порцією критики на адресу суддівства. Можливо, проблеми, пов’язані з арбітражем у нашому футболі, є. Але то зовсім інша тема. Напевно, керівництву «Шахтаря» варто шукати проблеми всередині колективу.

А лідер обіграв «Арсенал». Динамівці мали в цій грі абсолютну перевагу і повели — 2:0. Однак після того, як Ковальчик скоротив розрив у рахунку до мінімуму, «каноніри» помітно пожвавішали і мали кілька нагод зрівняти ситуацію. Напруження тривало до того моменту, поки Белькевич не забив третього м’яча.

Несподіваною можна назвати нічию алчевців в Одесі.

Перша ліга. 17-й тур. Першої поразки зазнав лідер: «Газівник-Скала» — «Зоря». 1:0. Решта матчів завершилася так: «Сталь» — «Геліос». 0:2. «Нафтовик-Укрнафта» — «Спартак» І-Ф. +:-. «Шахтар-2» — «Динамо-ІгроСервіс». 1:0. ЦСКА — «Бершадь». 2:1. «Спартак» С — «Динамо-2». 0:2. «Кримтеплиця» — «Борисфен». 0:1. «Енергетик» — «Оболонь». 0:1. Лідирують: «Зоря» — 44 очки, «Карпати» — 38, «Оболонь» — 36.