Баскетбол. Кубок ФІБА. 22 листопада. Група А. «Плоєшті» (Румунія) — «Азовмаш» (Україна, Маріуполь). 69:77 (14:21, 14:26, 22:9, 19:21). Найбільший внесок у перемогу азовців зробили: Казлаускас — 15 очок, Ель-Амін — 14, Скутельник — 11, Ліщук, Любін, Лонг — по 10.

Турнірне становище: 1. «Динамо» (Росія, Санкт-Петербург) — 10 очок (5 матчів). 2. «Азовмаш» — 8 (5). 3. Плоєшті — 6 (5). 4. «Шоле» (Франція) — 6 (5).

Група G. БК «Київ» (Україна) — «Телеком» (Німеччина, Бонн). 78:57 (13:17, 21:12, 29:14, 15:14). Київ. Палац спорту. 3 000 глядачів. Варда — 14 очок + 6 підбирань, Луковський —13 + 6 передач, Лебедєв —11, Харріс — 10 + 7 підбирань + 4 перехоплення, Джонс — 10, Яйло — 6 + 4 підбирання, Лончар — 6 + 9 підбирань, Ніколич — 4 + 4 передачі, Салтовець — 2, Буцький — 2.

Турнірне становище: 1. «Локомотив» (Росія, Ростов-на-Дону) — 10 (5 матчів). 2. БК «Київ» — 9 (5). 3. «Баронс» (Латвія, Рига) — 6 (5). 4. «Телеком» — 5 (5).

З перших хвилин поєдинку в Києві господарям ніяк не вдавалося налагодити дії в атаці. Було багато промахів із зручних позицій. А от гості почувалися досить комфортно і діяли результативно. Як наслідок, кияни програли першу чверть.

У наступній десятихвилинці наші баскетболісти збільшили темп, почали швидше переходити від оборони до нападу. На майданчику з’явилося одночасно троє українців — Яйло, Лебедєв і Буцький. Зробили ривок — 6:0. Замість Лончара вийшов Варда і забив з периметра. Швидкий відрив Луковського, і рахунок зростає до плюс 5 на нашу користь.

Після великої перерви завівся Андрій Лебедєв, котрий приніс колективу сім очок. Відрив збільшився, а кияни почувалися вже впевнено. Не зосталося і згадки про стартову розгубленість. Марк Джонс виконав два влучні триочкові кидки. І перед завершальним відрізком завдання було майже виконано (63:43). Залишалося тільки закріпити здобуте.

Однак німецька команда не збиралася здавати позиції без бою. І до середини завершальної чверті відіграла сім очок. Та «жовто-зелені» вже почули переможну мелодію. Знову зібралися. Ефектними «данками» по черзі нагадали про себе Харріс та Джонс. Закінчували матч «вовки» вже другим складом. Здобуто переконливу перемогу. Попереду в БК «Київ» останній матч першого групового етапу. Він прийматиме ростовський «Локомотив», якому ми поступилися на його майданчику.

...Українські клуби «дуплетом» поцілили в «десятку», забезпечивши собі місце в наступному раунді.