Спортивна гімнастика. Шотландія. Міжнародний турнір «Гран-прі Глазго» (один з етапів Кубка світу). У вільних вправах у жінок Аліна Козич посіла друге місце з результатом 9,225 бала. Перше і третє місця вибороли представниці Великої Британії, відповідно Бет Твіддл (9,475) і Міоген Кайрнс (9,175).

Шахи. Сьогодні в Ізраїлі розпочинається командний чемпіонат світу. Збірна України — чинний чемпіон (титул здобуто 2001 року) — захищатиме своє високе звання. Тренер українського колективу Володимир Тукмаков назвав склад команди: Іванчук, Пономарьов, Волокітін, Моісеєнко, Ельянов, Карякін.

Окрім наших шахістів, у турнірі братимуть участь збірні Вірменії, Грузії, Ізраїлю, Куби, США, Росії і дві команди Китаю — чоловіча і ... жіноча. З’ясувалося, в регламенті чемпіонату є таке положення, що до участі в ньому допускається і жіноча збірна —переможниця Олімпіади. Фахівці вважають, що це недоречність. Адже китаянки вочевидь поступаються суперникам протилежної статі і будуть постачальниками очок.

Баскетбол. Чемпіонат України. Суперліга. Чоловіки. 29 жовтня. «Будівельник» — «Азовмаш». 78:92. БК «Київ» — «Кривбас Баскет Люкс». 106:68. «Дніпро» — «Львівська політехніка». 107:104. СК «Маріуполь» — «Пульсар». 79:59. «Сумихімпром» — МБК «Одеса». 87:77. «Хімік» — МБК «Миколаїв». 98:69.

Футбол. Екс-наставника «Дніпра» Євгена Кучеревського призначено спортивним директором команди «Дніпро». Нагадаємо, що нещодавно Євген Мефодійович вирішив не продовжувати з клубом контракт і подав у відставку.

Перша ліга. 13-й тур. 29—30 жовтня. «Динамо-ІгроСервіс» — «Геліос». 2:2. «Нафтовик-Укрнафта» — «Динамо-2». 2:0. «Шахтар-2» — «Зоря». 1:2. «Поділля» — «Борисфен». 1:0. ЦСКА — «Оболонь». 1:2. «Спартак» (Суми) — «Енергетик». 2:1. «Сталь» — ФК «Бершадь». 2:1. «Спартак» (Івано-Франківськ) — «Карпати». 0:2. «Газівник-Скала» — «Кримтеплиця». 2:0. Лідирують: «Зоря» — 35 очок, «Карпати» — 32, «Оболонь» — 26.

***

Як відомо, груповий відбірний турнір юніорського чемпіонату Європи (U-17), який проходив у Києві, вивів до наступного раунду збірні Ірландії та Італії. Українська збірна посіла третє місце. Але по закінченні відбірних турнірів у всіх групах українцям поталанило. І вони таки продовжать виступи в цьому змаганні, бо виявилися кращими серед 12 команд, які посіли третє місце.

Навесні наступного року в сімох відбірних групах 28 команд визначать переможців, які проб’ються до фінальної частини чемпіонату Європи, котра відбудеться в Люксембурзі. Жеребкування груп — 30 листопада. Тоді ми дізнаємося, хто буде суперниками збірної України.

***

Чергові матчі у своїх чемпіонатах зіграли суперники «Дніпра» і «Шахтаря» в розіграші Кубка УЄФА. Англія. «Міддлсбро» — «Манчестер Юнайтед». 4:1 (Мендьєта, 2, 78, Хассельбайнк, 25, Якубу, 45 — Роналдо, 90). Німеччина. «Штутгарт» — «Герта». 3:3 (Любоя, 51, Каку, 65, Гомес, 83 — Каїро, 8, Рафаель, 67, Марцеліно, 75).

Хокей. Відкритий чемпіонат Білорусі. 20-й тур. Київський «Сокіл» удома переміг клуб «Вітебськ» —2:0. Голи на рахунку Василя Полоницького та Сергія Харченка. Свій наступний матч кияни зіграють сьогодні у столиці Латвії з ХК «Рига-2000».

Львів. Тут відбувся міжнародний турнір з професіонального боксу. Головний поєдинок — титульний бій за звання чемпіона Східної Європи (ЕЕАА) у ваговій категорії до 69,9 кг — виграв львів’янин Роман Джуман.