Фігурне катання. Відень (Австрія). Кваліфікаційні змагання до олімпійських ігор у Турині. В суперечці пар український дует Тетяна Волосожар/Станіслав Морозов краще за всіх виконали коротку і довільну програми і посіли перше місце.
Наша пара, яка на чемпіонаті світу була десятою і вже гарантувала собі місце на Олімпіаді в Турині, у Відні офіційно відкрила новий сезон.
Шахи. Сан-Луїс (Аргентина). Веселин Топалов з Болгарії став новим чемпіоном світу ФІДЕ.
Футзал. Загреб (Хорватія). Кубок УЄФА. Перший раунд. «Шахтар» (Україна, Донецьк) — «Оркан» (Хорватія). 3:1. Нагадаємо, що раніше український клуб переміг словацький «Слов-Матік» — 5:2 та фінський «Ільвес» -11:0. «Шахтар» продовжить виступи в другому раунді, де його суперниками будуть клуби «Динамо» (Росія) та «Аксьон-21» (Бельгія, Шарлеруа).
Баскетбол. Чемпіонат України. Суперліга (чоловіки). 15 жовтня. «Політехнік» — БК «Київ». 74:116. «Хімік» — «Пульсар». 88:67. 16 жовтня. «Дніпро» — «Азовмаш». 91:98. «Львівська політехніка» — «Черкаські мавпи». 74:73. «Сумихімпром» — «Кривбаскет-Люкс». 93:75. «Будівельник» — МБК «Миколаїв». 81:84.
Хокей. Мінськ (Білорусь). Континентальний кубок. Другий раунд. 14-16 жовтня. «Сокіл» (Україна, Київ) — «Хака» (Іспанія). 4:0. «Юність» (Білорусь, Мінськ) — «Казцинк-Торпедо» (Казахстан, Усть-Каменогорськ). 4:0. «Сокіл» — «Казцинк-Торпедо». 1:3. «Юність» — «Хака». 8:0. «Казцинк-Торпедо» — «Хака». 10:0. «Сокіл» — «Юність». 1:2. До наступного раунду вийшла «Юність».
Бокс. Київ. У нічному клубі «Фрідом» відбулося свято професіонального боксу. В поєдинку за титул чемпіона України (напівсередня вага, до 66,678 кг) полтавець Валерій Бражник у п’ятому раунді нокаутом виграв у харків’янина Георгія Ісакова. Пояс чемпіона Бражнику вручив екс-чемпіон світу британець Леннокс Льюїс.