Футбол. Чемпіонат країни. Вища ліга. 7-й тур. 28 серпня.
«Чорноморець» — «Металіст». 5:2. 9 000 глядачів. Голи: Білозор, 23, Лашанков, 44, 52, Косирін, 73, 75 — Кучер, 9, 17. Вилучено Кривошеєва («Металіст», 66, два попередження).
«Волинь» — «Ворскла». 2:1. 7 600. Сачко, 83, Товкацький, 90+2 — Медведєв, 67. На 42-й хвилині Гащин («Волинь») не реалізував пенальті.
ФК «Харків» — «Закарпаття». 1:0. 9 000. Яценко, 10.
«Кривбас» — «Сталь». 2:1.
8 000. Кашевський, 43, Гігіадзе, 62 (п) — Акобян, 51.
«Таврія» — «Арсенал». 0:1.
4 000. Окодува, 40.
«Шахтар» — «Металург» Зп. 3:1. 23 000. Бєлік, 23, 76, Елано, 47 (п) — Демченко, 88.

Одноосібний лідер зробив гарний подарунок численним прихильникам на свято свого міста і День шахтаря, без особливого напруження перегравши запорізький клуб. Це сьома перемога чемпіона в семи зустрічах! Особливо приємно, що два м’ячі забив гравець національної збірної Олексій Бєлік. Але міг відзначитися ще не раз...
Протягом зустрічі «Шахтареві» вдавалося нав’язувати суперникові свої умови. Він мав незаперечну ігрову і територіальну перевагу, а головне — демонстрував злагоджені командні дії. А от «Металург» змістовною грою не порадував. Хоча міг забити свіжий Сергій Силюк, який вийшов на заміну. На 52-й хвилині він опинився проти воротаря господарів Дмитра Шуткова, але забарився з ударом, зрештою влучив у Левандовського, котрий наспів на допомогу воротареві. І момент було змарновано.
Утім, гол престижу «Металургові» вдалося забити. Але це вже не вплинуло на підсумок.
А в Одесі сталося диво, інакше й не скажеш. Можна лише уявити розпач місцевих уболівальників, коли їхній улюблений «Чорноморець» уже на 17-й хвилині «зливав воду» «Металістові» — 0:2. Але підопічні Семена Альтмана знайшли в собі сили зламати хід боротьби і відправити харків’ян у важкий «нокаут». Слід зазначити, що одеським футболістам дещо полегшало, коли за рахунку 3:2 гравця гостей Олексія Кривошеєва вилучили з поля.
Тривожно у Криму. «Таврія» зазнала п’ятої поспіль поразки. За такої ситуації і кадрові зміни можливі в цьому клубі. Хоча не поспішатимемо з висновками. А ще в цьому огляді згадаємо виграш, як кажуть, через силу, «Волині» над полтавцями. Переможного м’яча лучанин Василь Товкацький забив уже на другій компенсованій хвилині. Отакі зусилля ще й як були важливі. Адже після неї волиняни вийшли на третю позицію в турнірній таблиці.

***

Першість країни. Перша ліга. «Геліос» — «Шахтар-2». 0:1. «Поділля» — «Нафтовик-Укрнафта». 0:2. ЦСКА — «Сталь». 0:0. «Спартак» С — «Спартак» І-Ф. 0:1. «Газівник-Скала» — «Динамо-ІгроСервіс». 0:0. «Кримтеплиця» — «Карпати». 0:0. «Енергетик» — ФК «Бершадь». 0:0. «Оболонь» — «Динамо-2». 2:0. «Борисфен» — «Зоря». 2:2. Лідирують: «Карпати», «Зоря», «Спартак» І-Ф — по 10 очок, «Оболонь» — 9, «Сталь», ФК «Бершадь» — по 7.