До Ясинуватської школи-інтернату для дітей, хворих на сколіоз, ми завітали в гарячу пору: колектив готував заклад до нового навчального року. Звісно, на 15 тисяч гривень, виділених державою на поточний ремонт, не розженешся. Це вам не столичні масштаби, де на освіту йде чверть бюджету міста.
— І нам гріх скаржитися, — каже директор Віра Моргун. — Рік у рік збільшується бюджетне фінансування закладу.
Йдемо з нею в корпуси, які практично готові прийняти діток. Навчальні, медичні кабінети, спальні кімнати, зали ЛФК сяють фарбою, оновленими стінами і підлогою. А ось хлопці завершують ремонт тепло- і водомережі, інші «екзаменують» холодильне та медичне обладнання.
Така нині доля педагогів і технічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів — усе робити своїми руками. І вони роблять так, що любо дивитися на чисті й охайні приміщення.
Прийдуть 1 вересня батьки й діти і здивуються: колектив сам, без їхньої активної допомоги, навів лад у школі. Серед 240 вихованців, певне, будуть і ці новенькі яких приймала медсестра. Через кілька років вони залишать стіни інтернату практично здоровими.
Донецька область.
Освіта
34
34
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
18 січня Україна відзначає 90-ту річницю з дня народження Василя Симоненка 55
-
2Мешканці громад тепер можуть впливати на перерозподіл місцевих бюджетів, а депутати зобовʼязані звітувати перед ними 54
-
3Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук повідомив про результати пленарного засідання 8 січня 2025 року 49
-
4Україна наростила молочний експорт в 2024 році 47
-
5Розпочався прийом заявок на насіння та добрива від програми USAID «Врожай» для весняної посівної 46