Футбол. Ліга чемпіонів. 1/2 фіналу. Перші матчі. 27 квітня.
«Челсі» (Англія) — «Ліверпуль» (Англія). 0:0. Лондон. «Стемфорд Бридж». 40 497 глядачів.
Обидві команди мали чудові шанси повести в рахунку. Спершу лондонець Френк Лемпард пробив вище воріт з кількох метрів, а потім Петр Чех врятував свої ворота після ефектного удару головою у виконанні ліверпульця Мілана Бароша. Втім, у цьому протистоянні виділялися не гравці атаки, а оборонці. Упевнені дії Джона Террі («Челсі») та Джеймі Каррагера («Ліверпуль») на підступах до тих або інших воріт скоротили кількість голевих моментів до мінімуму.
Господарі спробували захопити ініціативу після перерви, і тільки вчасне втручання оборонця гостей Самі Хююпя зупинило Джо Коула, котрий увірвався в штрафний і обіграв попутно двох оборонців. «Челсі» продовжував атакувати, однак небезпечних моментів у другому таймі створити так і не зміг.
Є надія, що друга дія англійського півфіналу (4 квітня на стадіоні «Енфілд» у Ліверпулі) буде більш інтригуюча, ніж перша.