Футбол. Чемпіонат країни. Вища ліга. 16-й тур. 1 березня.
«Динамо» — «Кривбас». 2:0. 1 500 глядачів. Голи: Гавранчич, 11, Юссуф, 41.
«Іллічівець» — «Шахтар». 0:1. 8 000. Брандао, 38.
«Металург» Д — «Арсенал». 1:0. 1 050. Мендоса, 44.
«Ворскла-Нафтогаз» — «Металург» Зп. 1:0. 3 500. Міленкович, 17. На 80-й хвилині полтавець Єпуряну не реалізував пенальті.
«Волинь» — «Закарпаття». 3:0. 5 000. Гащин, 60 (п), Тришович, 84, Нагорняк, 87.
«Таврія» — «Борисфен». 2:1. 5 000. Едмар, 45+1, Жуніор, 58 — Мельник, 53.
«Дніпро» — «Оболонь». 3:0. 1 540. Назаренко, 14, Шевчук, 24, Корниленко, 39.
«Чорноморець» — «Металіст». 2:1. 3 500. Косирін, 1, 79 — Кузнецов, 26.
Несподіванок не сталося: у семи з восьми поєдинків перемогу святкували господарі. Три очки на виїзді здобув лише «Шахтар». Його переслідувач у лідерських перегонах «Динамо» за температури мінус дев’ять градусів без особливого напруження здолав криворіжців. Хоча гра динамівців до високого балу, як на мене, не дотягувала. А перемогу підопічні Йожефа Сабо здобули лише завдяки перевазі над суперником у класі.
Про серйозні наміри господарі матчу в Києві заявили ще в дебюті, коли Гавранчич ударом головою відкрив рахунок. А за чотири хвилини до перерви «Динамо» скористалося ще одним шансом. Бразилець Клебер, котрий не відзначився особливими успіхами на євроарені, віддав точну коротку передачу Юссуфові. І нігерієць ударом метрів з двадцяти влучив у «дев’ятку». Отже, справу було зроблено.
Зазначимо, що у складі чемпіона країни дебютували румунський оборонець Іримія та колишній півоборонець «Волині» Герасим’юк.
Ще один недавній учасник турніру за Кубок УЄФА «Дніпро» упевнено розібрався з «Оболонню». Два з трьох м’ячів у ворота киян забили дебютанти клубу — Корниленко та Шевчук.