Торгівля людьми виходить на друге місце за злочинними доходами. Боротися з цим лихом можливо лише за умови об’єднання зусиль всіх відповідних органів влади. Про це член парламентського Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Георгій Буйко заявив на прес-конференції з приводу видання брошури «Парламент і громадськість: формула співпраці на прикладі ратифікації Палермської конвенції ООН 2000 року».
А голова комітету Володимир Стретович наголосив, що Україна стала ареною міграційних процесів із азіатських країн до Європи, а також одним із постачальників трудових мігрантів, адже за кордон на заробітки виїхали близько семи мільйонів українців. Обговорюючи тему подолання цих гострих проблем, яким і присвячена книга, парламентарій загострив особливу увагу на проблемі сексуального рабства українських жінок у Туреччині, Румунії, Австрії, Німеччині, Великій Британії і зауважив на потребі посилення боротьби з групами, що вербують, організовують транспортування людей за кордон і вже поставили цю справу на конвеєр. Адже торік, за його словами, з 269 кримінальних справ, що стосуються торгівлі людьми, до суду дійшла лише половина і лише у восьми було винесено вирок. За цього, як повідомляє інформуправління ВР, В. Стретович не виключив, що серед депутатського корпусу і високих посадовців є люди, які покривають діяльність таких груп.
Серед низки першочергових заходів, спрямованих на ефективніше викриття таких злочинів, повторно запропоновано внести на розгляд парламенту питання декриміналізації проституції.
Політика
18
18
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Міжнародний день освіти 73
-
2День зовнішньої розвідки України 72
-
3Обговорили питання щодо забезпечення прав і свобод громадян під час проведення мобілізаційних заходів 52
-
4Голова Верховної Ради та представники Асоціації народних депутатів України обговорили співпрацю та збереження парламентських традицій 52
-
5Народний депутат України Михайло Лаба відвідав з робочим візитом Словаччину 47